Zebranie z rodzicami dla uczniów klas IV-VIII 06.02.2020
klasa wychowawca data godzina sala
4a Urszula Gawrych 06.02.2020 17.30 28
4b Emilia Bartosik, Paweł Luty 06.02.2020 17.30 41
4c Danuta Załuska 06.02.2020 17.30 18
5a Dorota Stępniak 06.02.2020 17.30 20
5b Dorota Płachecka 06.02.2020 17.30 9
5c Alicja Gerula 06.02.2020 17.30 21
5d Joanna Stasiowska 30.01.2020 17.30 13
5e Ingeborga Mikiel 04.02.2020 17.30 40
5f Barbara Zawada 06.02.2020 17.30 15
5g Klaudia Woch 06.02.2020 17.30 26
5h Agata Kukuła, Liliana Jaworska – Kustwan 06.02.2020 17.00 23
5i Iwona Brysiak 06.02.2020 18.30 19
5s Katarzyna Wyrzykowska 06.02.2020 17.30 33
6a Monika Rutkowska 06.02.2020 17.30 37
6b Agnieszka Pyszlak 06.02.2020 17.30 36
6c Anna Kuczyńska 06.02.2020 17.30 30
6d Krystian Lewandowski 06.02.2020 17.30 1
6e Małgorzata Schulz, Bogumiła Kościanek 06.02.2020 18.00 32
6f Marta Bielecka 06.02.2020 17.30 29
6g Katarzyna Daszkowska 06.02.2020 17.30 10
6s Ewa Krzowska 06.02.2020 17.30 25
7a Beata Zakrzewska 06.02.2020 17.30 27
7b Krzysztof Orzechowski 06.02.2020 17.30 14
7c Barbara Woods 06.02.2020 17.30 24
7d Lidia Skirzyńska 06.02.2020 17.30 17
7e Ewa Gruber, Jolanta Senkowska 06.02.2020 17.30 34
7f Magdalena Bednarska 06.02.2020 17.30 38
7g Mariusz Paszek 06.02.2020 17.30 7
8a Krzysztof Wróbel 04.02.2020 17.00 3
8b Danuta Jabczyńska 04.02.2020 17.30 35
8c Paweł Soprych 06.02.2020 17.30 11
8d Jadwiga Nowakowska 06.02.2020 17.00 31
8e Wojciech Gałecki, Agnieszka Gaik 06.02.2020 17.30 2
pedagog Joanna Koll 06.02.2020 17.00 gabinet pedagoga
psycholog Katarzyna Michalska 06.02.2020 18.00 gabinet psychologa
psycholog Magdalena Migda Radziejewska 06.02.2020 15.30 gabinet psychologa
terapia pedagogiczna Magdalena Wasil 06.02.2020 17.30 poradnia
logopeda Izabela Rokicka 06.02.2020 17.30 gabinet logopedy
historia Krzysztof Bakalarski 06.02.2020 18.00 pokój nauczycielski
plastyka/religia Agnieszka Bogucka 06.02.2020 18.45 pokój nauczycielski
w-f Tomasz Dębek 06.02.2020 18.00 pokój nauczycielski
w-f Anna Grobelna 06.02.2020 18.00 pokój nauczycielski
jęz. polski Nina Gruber 06.02.2020 17.30 pokój nauczycielski
jęz. angielski Katarzyna Grzegorczyk 06.02.2020 18.00 pokój nauczycielski
religia Marta Hajduk – Banasiak 06.02.2020 18.00 pokój nauczycielski
w-f Michał Ignaciuk 06.02.2020 18.00 pokój nauczycielski
jęz. angielski Grażyna Kacprzak 06.02.2020 18.00 pokój nauczycielski
w-f Agnieszka Kalinowska 06.02.2020 18.00 pokój nauczycielski
religia Karolina Krakowska 06.02.2020 18.00 pokój nauczycielski
matematyka Janina Krawczyk 06.02.2020 18.00 pokój nauczycielski
matematyka Renata Król 04.02.2020 17.00 pokój nauczycielski
jęz. niemiecki Joanna Królak – Gościniak 06.02.2020 18.00 pokój nauczycielski
religia Maciej Krzywiński 06.02.2020 18.00 pokój nauczycielski
doradztwo zawodowe Robert Leończyk 06.02.2020 18.00 pokój nauczycielski
w-f Jakub Lewandowski 06.02.2020 18.00 pokój nauczycielski
informatyka Małgorzata Majewska 06.02.2020 18.00 pokój nauczycielski
geografia Agnieszka Maksymowicz 06.02.2020 18.00 pokój nauczycielski
jęz. angielski Izabela Markowska 06.02.2020 18.00 pokój nauczycielski
muzyka Janusz Migda 06.02.2020 18.00 pokój nauczycielski
jęz. francuski Ewa Nowosielska 06.02.2020 18.00 pokój nauczycielski
plastyka Mariola Przybylińska 06.02.2020 18.00 pokój nauczycielski
matematyka Irena Rzeźnik 06.02.2020 18.00 pokój nauczycielski
informatyka Radosław Siembor 06.02.2020 18.00 12
wych.do życia w rodzinie Jacek Sierant 06.02.2020 18.00 pokój nauczycielski
matematyka Joanna Smolicz 06.02.2020 18.00 pokój nauczycielski
jęz. angielski Marta Strelau – Skrzos 06.02.2020 17.00 pokój nauczycielski
technika/plastyka Krzysztof Tomczyk 06.02.2020 18.00 pokój nauczycielski
przyroda Monika Wrońska 06.02.2020 18.00 pokój nauczycielski
matematyka Beata Wrzodak 06.02.2020 18.00 pokój nauczycielski
w-f Marek Wyrębkowski 06.02.2020 18.00 pokój nauczycielski