L.p. Nazwisko i imię Stanowisko
1 Abramowska Marta nauczyciel oddziału przedszkolnego
2 Adamska Ewa wychowawca świetlicy szkolnej
3 Andrzejewska Agnieszka nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, wychowawca świetlicy szkolnej
4 Badaczewska Renata nauczyciel współorganizujący kształcenie, nauczyciel języka niemieckiego
5 Barcz Agnieszka nauczyciel wychowania przedszkolnego
6 Bartosik Emilia nauczyciel języka polskiego
7 Bednarska Magdalena nauczyciel języka polskiego
8 Bielecka Marta nauczyciel matematyki
9 Bieńkowska Jadwiga nauczyciel wychowania przedszkolnego
10 Bochniak Elżbieta nauczyciel logopeda
11 Bogucka Agnieszka nauczyciel plastyki i techniki
12 Bogucka Edyta nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, nauczyciel języka angielskiego oraz wychowawca świetlicy szkolnej
13 Brysiak Iwona nauczyciel matematyki
14 Buraczyńska Dagmara nauczyciel terapii pedagogicznej
15 Chełchowska Bożena nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, wychowawca świetlicy szkolnej
16 Chojnacka Teresa kierownik świetlicy szkolnej
17 Chrapa Justyna nauczyciel oddziału przedszkolnego
18 Cieśla Beata wychowawca świetlicy szkolnej
19 Daszkowska-Lewandowska Katarzyna nauczyciel współorganizujący kształcenie, nauczyciel wychowania fizycznego
20 Dettlaff Magdalena nauczyciel wychowania przedszkolnego
21 Dmochowska Malwina nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, wychowawca świetlicy szkolnej
22 Dorodzińska Mirosława nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, wychowawca świetlicy szkolnej
23 Drzewińska Katarzyna wychowawca świetlicy szkolnej
24 Ducka-Pepla Anna nauczyciel historii
25 Felczak Ewa wicedyrektor
26 Figat Marta nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, wychowawca świetlicy szkolnej
27 Gaik Agnieszka nauczyciel współorganizujący kształcenie
28 Gajdamowicz Monika nauczyciel oddziału przedszkolnego
29 Gałązka Agata nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, wychowawca świetlicy szkolnej
30 Gałecki Wojciech nauczyciel wychowania fizycznego
31 Gańska Agnieszka nauczyciel wychowania przedszkolnego
32 Gapys Aneta nauczyciel oddziału przedszkolnego
33 Gawrych Urszula nauczyciel matematyki
34 Gerula Alicja nauczyciel wychowania fizycznego
35 Gogler-Basiak Edyta nauczyciel współorganizujący kształcenie
36 Gomulińska Aleksandra nauczyciel terapii pedagogicznej
37 Gomulińska Zuzanna nauczyciel jęz. angielskiego
38 Grobelna Anna nauczyciel wychowania fizycznego
39 Gronowska Magdalena wychowawca świetlicy szkolnej
40 Gruber Ewa nauczyciel języka polskiego
41 Gruber Nina nauczyciel języka polskiego
42 Grzegorczyk Karolina nauczyciel współorganizujący kształcenie
43 Grzegorczyk Katarzyna nauczyciel języka angielskiego
44 Habot Anna nauczyciel języka angielskiego
45 Hajduk-Banasiak Marta nauczyciel religii
46 Herka Katarzyna nauczyciel współorganizujący kształcenie, wychowawca świetlicy szkolnej
47 Ignaciuk Michał nauczyciel współorganizujący kształcenie, nauczyciel wychowania fizycznego
48 Jabczyńska Danuta nauczyciel języka polskiego
49 Jaczyńska Oliwia psycholog szkolny
50 Janiszewska Anna wychowawca świetlicy szkolnej
51 Kacprowicz Paulina pedagog specjalny
52 Kacprzak Grażyna nauczyciel języka angielskiego, wychowawca świetlicy szkolnej
53 Kadłubaj Martyna nauczyciel współorganizujący kształcenie
54 Kalinowska Agnieszka nauczyciel wychowania fizycznego
55 Kamrowska Daria wychowawca świetlicy szkolnej
56 Kanicka Anna wychowawca świetlicy szkolnej
57 Karaszkiewicz Sylwia nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, nauczyciel wychowania przedszkolnego
58 Kendzior Joanna wychowawca świetlicy szkolnej
59 Koc-Kaczmarek Dorota nauczyciel współorganizujący kształcenie „0″
60 Koll Joanna pedagog szkolny
61 Kołodziejczyk Natalia nauczyciel wychowania przedszkolnego
62 Kosterski Krzysztof nauczyciel chemii
63 Kościanek Bogumiła nauczyciel współorganizujący kształcenie
64 Kowalczyk Klara wychowawca świetlicy szkolnej, nauczyciel wychowania przedszkolnego
65 Kowalczyk-Kałędkowska Nina nauczyciel religii
66 Krakowska Karolina nauczyciel religii
67 Krasińska Aneta nauczyciel terapii pedagogicznej
68 Krasuska Julita nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, wychowawca świetlicy szkolnej
69 Kravets Lesia wychowawca świetlicy szkolnej
70 Król Renata nauczyciel matematyki
71 Królak Katarzyna nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej i religii, nauczyciel wychowania przedszkolnego, wychowawca świetlicy szkolnej
72 Królak-Gościniak Joanna nauczyciel języka niemieckiego
73 Krzowska Ewa nauczyciel przyrody i biologii
74 Ksybek Wioletta nauczyciel oddziału przedszkolnego
75 Kuczyńska Anna nauczyciel języka angielskiego
76 Kukuła Agata nauczyciel muzyki
77 Kurek Magdalena wychowawca świetlicy szkolnej
78 Kustwan Alicja nauczyciel współorganizujący kształcenie
79 Kuźmińska Ewelina nauczyciel współorganizujący kształcenie
80 Kwiek Danuta nauczyciel bibliotekarz
81 Lenart Justyna nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, wychowawca świetlicy szkolnej
82 Lewandowski Jakub nauczyciel doradca zawodowy, nauczyciel wychowania fizycznego
83 Lewiński Wojciech wychowawca świetlicy szkolnej
84 Lorent Urszula nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
85 Lubańska Joanna psycholog szkolny
86 Luty Paweł nauczyciel współorganizujący kształcenie
87 Łukasiewicz Wiktoria psycholog szkolny
88 Majewska Małgorzata nauczyciel informatyki
89 Maksymowicz Agnieszka nauczyciel geografii
90 Markowska Izabela nauczyciel języka angielskiego
91 Michalska Katarzyna psycholog szkolny
92 Micuła Mariola nauczyciel logopeda
93 Migda Janusz nauczyciel muzyki, nauczyciel etyki, nauczyciel WDŻ
94 Mikiel Ingeborga nauczyciel współorganizujący kształcenie
95 Milde Izabela dyrektor
96 Milewska Katarzyna nauczyciel oddziału przedszkolnego
97 Mroczkowska Marlena nauczyciel współorganizujący kształcenie
98 Murawska Aleksandra nauczyciel oddziału przedszkolnego
99 Najmark Patrycja nauczyciel wychowania fizycznego
100 Niezabitowska Barbara nauczyciel religii
101 Nowak Zofia wychowawca świetlicy szkolnej
102 Nowakowska Jadwiga nauczyciel języka polskiego
103 Nowosielska Ewa nauczyciel języka francuskiego, nauczyciel WOS
104 Oleszczuk Rozalia nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, wychowawca świetlicy szkolnej
105 Orzechowski Krzysztof nauczyciel wychowania fizycznego
106 Ostrowska Sylwia nauczyciel biologii
107 Panek Anna nauczyciel współorganizujący kształcenie
108 Paszek Mariusz nauczyciel wychowania fizycznego
109 Pawela Zbigniew nauczyciel EDB, wychowawca świetlicy szkolnej, nauczyciel terapii pedagogicznej
110 Pawlak Paulina nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, wychowawca świetlicy szkolnej
111 Pawłowska Ewa nauczyciel bibliotekarz
112 Pawłowska Milena nauczyciel oddziału przedszkolnego
113 Pieniążek Bożena wychowawca świetlicy szkolnej
114 Piętek Magdalena nauczyciel terapii pedagogicznej
115 Piwowar Emilia wychowawca świetlicy szkolnej
116 Płachecka Dorota nauczyciel języka niemieckiego
117 Podleśny Bartłomiej nauczyciel wychowania fizycznego
118 Polańska Małgorzata nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, wychowawca świetlicy szkolnej
119 Prokopowicz Wojciech wychowawca świetlicy szkolnej
120 Przybylińska Mariola nauczyciel plastyki i techniki
121 Przybyszewska Agnieszka nauczyciel religii
122 Pyszlak Agnieszka nauczyciel języka polskiego
123 Rawska Agnieszka nauczyciel współorganizujący kształcenie, wychowawca świetlicy szkolnej
124 Rokicka Izabela nauczyciel logopeda
125 Rozwód Iwona wychowawca świetlicy szkolnej
126 Rusin Żaneta pedagog specjalny
127 Rutkowska Monika nauczyciel języka polskiego
128 Sawczuk Elżbieta nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, wychowawca świetlicy szkolnej
129 Schulz Małgorzata nauczyciel matematyki
130 Senkowska Jolanta nauczyciel współorganizujący kształcenie
131 Siembor Radosław nauczyciel informatyki
132 Sierant Jacek nauczyciel biologii, wychowawca świetlicy szkolnej
133 Skarżyńska-Grelik Katarzyna nauczyciel matematyki
134 Skowrońska Agnieszka wychowawca świetlicy szkolnej, nauczyciel bibliotekarz
135 Skrzypczak Krystyna nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, wychowawca świetlicy szkolnej
136 Skurzyńska Ewelina nauczyciel języka angielskiego
137 Słomińska Monika nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, wychowawca świetlicy szkolnej
138 Smaga Anna nauczyciel języka angielskiego
139 Smoleńska-Szymczak Agnieszka nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
140 Smolicz Joanna nauczyciel matematyki
141 Soprych Paweł nauczyciel fizyki
142 Stasiowska Joanna nauczyciel języka angielskiego
143 Stencel Bożena nauczyciel religii
144 Stępniak Dorota nauczyciel historii i etyki
145 Stradomska Barbara wychowawca świetlicy szkolnej
146 Szmyd Ewa nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
147 Szyler Marlena nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, wychowawca świetlicy szkolnej
148 Szymaniak Małgorzata nauczyciel współorganizujący kształcenie,
149 Szymanowska Alina nauczyciel współorganizujący kształcenie,
150 Ścichowska Marzena nauczyciel oddziału przedszkolnego
151 Świątek Paulina nauczyciel oddziału przedszkolnego
152 Świątkowska Agnieszka nauczyciel współorganizujący kształcenie
153 Teofilak Angelika wychowawca świetlicy szkolnej
154 Tomczyk Krzysztof nauczyciel techniki
155 Usnarska Joanna nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, nauczyciel wychowania przedszkolnego, wychowawca świetlicy szkolnej
156 Uścińska Ewa nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
157 Vakhnovan Iryna wychowawca świetlicy szkolnej
158 Watkowska Ewelina nauczyciel  oddziału przedszkolnego
159 Węsek Małgorzata nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
160 Wierzchowska-Górniak Anna nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
161 Winiarska Grażyna wychowawca świetlicy szkolnej
162 Woch Klaudia nauczyciel współorganizujący kształcenie
163 Woods Barbara nauczyciel języka angielskiego
164 Woźniak Joanna nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
165 Woźniak Martyna wychowawca świetlicy szkolnej
166 Wójcik Jagoda wychowawca świetlicy szkolnej
167 Wrońska Monika nauczyciel przyrody i geografii
168 Wróbel Krzysztof nauczyciel wychowania fizycznego
169 Wrzodak Beata nauczyciel matematyki
170 Wściseł Elżbieta wychowawca świetlicy szkolnej, nauczyciel języka niemieckiego
171 Wydrych Beata pedagog szkolny
172 Wyrębkowski Marek nauczyciel wychowania fizycznego
173 Wyrzykowska Katarzyna nauczyciel wychowania fizycznego
174 Wysocka Joanna nauczyciel współorganizujący kształcenie
175 Zakrzewska Beata wicedyrektor
176 Załuska Danuta nauczyciel języka polskiego
177 Zawada Barbara nauczyciel historii i WOS
178 Zgorzelska Marta nauczyciel współorganizujący kształcenie
179 Zwierzchowska Joanna wicedyrektor
180 Żbikowska Katarzyna nauczyciel współorganizujący kształcenie
Skip to content