Lista nauczycieli w roku szkolnym 2016/2017:

Adamska Ewa Nauczyciel świetlicy
Andrzejewska Agnieszka Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
Anosov Emilia Psycholog
Basiak Anna Nauczyciel świetlicy
Bednarska Magdalena Nauczyciel języka polskiego
Bochniak Elżbieta Logopeda
Bogucka Agnieszka Nauczyciel świetlicy
Chełchowska Bożena Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
Chojnacka Teresa Kierownik świetlicy
Cichal Andrzej Nauczyciel zajęć komputerowych
Daszkowska Katarzyna Nauczyciel świetlicy
Denert Mariusz Nauczyciel wychowania fizycznego
Dmochowska Malwina Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
Dorodzińska Mirosława Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
Dranikowska Anna Nauczyciel religii
Drzewińska Katarzyna Nauczyciel świetlicy
Ducka-Pepla Anna Nauczyciel historii
Duczkowska Małgorzata Nauczyciel języka angielskiego
Felczak Ewa Wicedyrektor klas 0-III
Gaik Agnieszka Nauczyciel wspierający
Gałązka Agata Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
Gałecki Wojciech Nauczyciel wychowania fizycznego
Gawrych Jolanta Psycholog
Gawrych Urszula Nauczyciel matematyki
Gogler-Basiak Edyta Nauczyciel świetlicy
Gołdowska Joanna Nauczyciel świetlicy
Gruber Ewa Nauczyciel języka polskiego
Gruber Nina Nauczyciel języka polskiego
Habot Anna Nauczyciel języka angielskiego
Jazownik Paulina Nauczyciel matematyki
Jówko Joanna Terapeuta pedagogiczny
Jówko Maciej Nauczyciel wychowania fizycznego
Kadłubaj Martyna Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
Kalinowska Agnieszka Nauczyciel wychowania fizycznego
Kalita Wiesław Nauczyciel wychowania fizycznego
Kanecka Ewa Terapeuta integracji sensorycznej
Karaszkiewicz Sylwia Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
Kawecka-Pruszyńska Justyna Nauczyciel wspierający
Kobak Elżbieta Nauczyciel świetlicy
Koll Joanna Pedagog
Kopeć Alicja Nauczyciel świetlicy
Kościanek Bogumiła Nauczyciel wspierający
Kowalik Karolina Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
Krawczyk Janina Nauczyciel matematyki
Król Renata Nauczyciel matematyki
Królak -Gościniak Joanna Nauczyciel języka niemieckiego
Krzowska Ewa Nauczyciel przyrody
Kukieła Ewa Nauczyciel języka angielskiego
Kurpias Ewa Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
Kwiek Danuta Nauczyciel bibliotekarz
Lewandowski Krystian Nauczyciel wychowania fizycznego
Łagodzka Elżbieta Nauczyciel języka angielskiego
Majewska Małgorzata Nauczyciel zajęć komputerowych
Micuła Mariola Terapeuta pedagogiczny
Migda – Radziejewska Magdalena Nauczyciel wspierający
Migda Janusz Nauczyciel religii
Mikiel Ingeborga Nauczyciel wspierający
Milde Izabela Dyrektor Szkoły
Murawska Aleksandra Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
Najmark Patrycja Nauczyciel wychowania fizycznego
Niedbalska Marta Nauczyciel świetlicy
Niezabitowska Barbara Nauczyciel religii
Nowakowska Jadwiga Nauczyciel języka polskiego
Oleszczuk Rozalia Nauczyciel świetlicy
Olszanecka Klaudia Nauczyciel wspierający
Orzechowski Krzysztof Nauczyciel wychowania fizycznego
Ostrowska Sylwia Nauczyciel świetlicy
Paszek Mariusz Nauczyciel wychowania fizycznego
Pawłowska Ewa Nauczyciel bibliotekarz
Płachecka Dorota Nauczyciel języka niemieckiego
Polańska Małgorzata Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
Przasnek Mariusz Nauczyciel wychowania fizycznego
Przybylińska Mariola Nauczyciel plastyki
Pyszlak Agnieszka Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
Rajewska Natalia Nauczyciel muzyki
Rokicka Izabela Terapeuta pedagogiczny
Rozwód Iwona Nauczyciel świetlicy
Sakowicz Alicja Nauczyciel wychowania fizycznego
Sawiak Monika Nauczyciel wspierający
Schulz Małgorzata Nauczyciel matematyki
Siembor Radosław Nauczyciel zajęć komputerowych
Skrzypczak Krystyna Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
Skurzyńska Ewelina Nauczyciel języka angielskiego
Smoleńska- Szymczak Agnieszka Nauczyciel świetlicy
Stanisławska Małgorzata Nauczyciel języka polskiego
Stefańska Barbara Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
Stępniak Dorota Nauczyciel etyki
Stradomska Barbara Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
Strelau- Skrzos Marta Nauczyciel języka angielskiego
Szerment Magdalena Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
Szlendak Jadwiga Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
Szmyd Ewa Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
Szykuła Mariusz Nauczyciel religii
Szyler Marlena Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
Ścichowska Marzena Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
Śniadoch Krzysztof Nauczyciel religii
Tołczyk Sylwia Terapeuta pedagogiczny
Tomczyk Krzysztof Nauczyciel zajęć technicznych
Treter Danuta Nauczyciel wspierający
Tymofiejewicz Antonina Nauczyciel świetlicy
Usnarska Joanna Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
Wasil Magdalena Terapeuta pedagogiczny
Watkowska Ewelina Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
Węsek Małgorzata Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
Wierzchowska-Górniak Anna Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
Woods Barbara Nauczyciel języka angielskiego
Woźniak Joanna Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
Wójcik Anna Nauczyciel świetlicy
Wrońska Monika Nauczyciel przyrody
Wróbel Krzysztof Nauczyciel wychowania fizycznego
Wrzodak Beata Nauczyciel matematyki
Wydrych Beata Pedagog
Wyrębkowski Marek Nauczyciel wychowania fizycznego
Wysocka Ewa Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
Zakrzewska Beata Wicedyrektor klas IV – VI

Nauczyciel matematyki

Zawada Barbara Nauczyciel historii
Zwierzchowska Joanna Nauczyciel wspierający