Kontakt

Nazwa  szkoły:
Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Janusza Kusocińskiego
w Ożarowie Mazowieckim

E- mail szkoły:
sekretariat-glowny@sp1.ozarow-mazowiecki.pl                sekretariat główny
sekretariat@sp1.ozarow-mazowiecki.pl                              oddziały przedszkolne i klasy I-II

Strona szkoły:
www.sp1ozarow.pl

Telefon:
22 721 10 19
fax: 22 722 33 10

22 722 10 39       oddziały przedszkolne i klasy I-II
507 982 776        oddziały przedszkolne
501 602 578        oddziały przedszkolne ( budynek modułowy przy parkingu szkolnym)
517 573 113          intendentka

Adres:
ul. Szkolna 2
05-850 Ożarów Mazowiecki

 

Kadra kierownicza:

Izabela Milde   dyrektor
e – mail:  dyrektor@sp1.ozarow-mazowiecki.pl

Ewa Felczak       wicedyrektor klas I-II
e – mail:  ewa.felczak@sp1.ozarow-mazowiecki.pl

Beata Zakrzewska      wicedyrektor klas IV-VIII
e- mail:  beata.zakrzewska@sp1.ozarow-mazowiecki.pl

Joanna Zwierzchowska      wicedyrektor oddziałów przedszkolnych i klas III
e – mail:  joanna.zwierzchowska@sp1.ozarow-mazowiecki.pl

Teresa Chojnacka      kierownik świetlicy
e – mail:  kierownik-swietlicy@sp1.ozarow-mazowiecki.pl

 

Administracja:

Agnieszka Wieliczko     kierownik gospodarczy
e – mail:  kierownik-gospodarczy@sp1.ozarow-mazowiecki.pl

Emilia Pawela   sekretarz szkoły
e – mail:  sekretarz@sp1.ozarow-mazowiecki.pl

Małgorzata Smierzchała    sekretarka
e – mail:  sekretariat@sp1.ozarow-mazowiecki.pl

Agnieszka  Piątkowska     intendent

Aleksandra Szamborska       intendent
e – mail:  intendent@sp1.ozarow-mazowiecki.pl

 

Pomoc psychologiczno – pedagogiczna:

Joanna Koll        pedagog klasy 4-8
e-mail: j.koll@sp1.ozarow-mazowiecki.pl

Katarzyna Michalska     psycholog  klas 4-8
e-mail: k.michalska@sp1.ozarow-mazowiecki.pl

Beata Wydrych                 pedagog klas 1-3
e-mail: b.wydrych@sp1.ozarow-mazowiecki

Joanna Lubańska             psycholog oddziały przedszkolne
e-mail: j.lubanska@sp1.ozarow-mazowiecki.pl

Paulina Kacprowicz        terapeuta pedagogiczny
e-mail: p.kacprowicz@sp1.ozarow-mazowiecki.pl

Mariola Micuła                terapeuta pedagogiczny
e-mail: m.micula@sp1.ozarow-mazowiecki.pl

Elżbieta Bochniak            logopeda
e-mail: e.bochniak@sp1.ozarow-mazowiecki.pl

Izabela Rokicka                logopeda
e-mail: i.rokicka@sp1.ozarow-mazowiecki.pl

Magdalena Piętek            terapeuta pedagogiczny
e-mail: m.wasil@sp1.ozarow-mazowiecki.pl

Dagmara Buraczyńska   integracja sensoryczna
e-mail: d.buraczynska@sp1.ozarow-mazowiecki.pl

 

Numery kont do wpłat:
Obiady: 27 1020 1042 0000 8802 0375 7291
Rada Rodziców: 34 1240 2164 1111 0000 3564 8992 (kanał płatności elektronicznych)

 

 

Skip to content