Serdecznie gratulujemy naszym tegorocznym Absolwentom osiągnięcia wspaniałych wyników na egzaminie ósmoklasisty !

 

Wyniki uzyskane z języka polskiego, matematyki, języka angielskiego oraz języka niemieckiego świadczą o wysokim poziomie wiedzy i umiejętności zdających oraz bardzo dobrym ich przygotowaniu do egzaminu.

Składam gratulacje i gorące podziękowania całemu Gronu Pedagogicznemu, w szczególności zaś Nauczycielom przedmiotów egzaminacyjnych za ogromne zaangażowanie, wytężoną pracę, odpowiedzialność, a przede wszystkim wysokich lotów profesjonalizm.

Gratulacje kierujemy także do  Rodziców naszych Ósmoklasistów!

Oto szczegółowe wyniki:

Średni wynik egzaminu ósmoklasisty z języka polskiego w naszej szkole wynosi 69%.

Średni wynik egzaminu w kraju wynosi 60%

Średni wynik egzaminu w województwie wynosi 64%.

Średni wynik egzaminu w powiecie warszawskim zachodnim wynosi 64%

Średni wynik egzaminu w Ożarowie Mazowieckim wynosi 68%

 

100% z egzaminu z języka polskiego uzyskali:

Zosia Kanieska i Jakub Szmyd

Średni wynik egzaminu ósmoklasisty z matematyki w naszej szkole wynosi 72%.

 

Średni wynik egzaminu w kraju wynosi 57%

Średni wynik egzaminu w województwie wynosi 62%.

Średni wynik egzaminu w powiecie warszawskim zachodnim wynosi 65%

Średni wynik egzaminu w Ożarowie Mazowieckim wynosi 70%

 

100% z matematyki uzyskali:

Paweł Kasperski, Bartłomiej Pilarski, Leon Szot, Aleksandra Tulik, Jakub Barański, Filip Macikiewicz, Bartłomiej Radzikowski, Karolina Chmielniak, Martyna Kubera, Jakub Szmyd, Maciej Chmielewski, Nikodem Pankanian, Bartosz Karczmarczyk, Jędrzej Kulisiewicz, Jakub Bednarek, Łukasz Kukier, Filip Piwko

 

Średni wynik egzaminu ósmoklasisty z języka polskiego w naszej szkole wynosi 79%

Średni wynik egzaminu w kraju wynosi 67%

Średni wynik egzaminu w województwie wynosi 72%.

Średni wynik egzaminu w powiecie warszawskim zachodnim wynosi 77%

Średni wynik egzaminu w Ożarowie Mazowieckim wynosi 80%

 

100% wynik egzaminu z języka angielskiego uzyskali:
Olga Borowiec, Piotr Miziołek, Bartłomiej Pilarski, Leon Szot, Franciszek Idzior, Mateusz Kochanowski, Filip Macikiewicz, Maciej Potocki, Dominika Staniszewska, Karolina Chmielniak, Martyna Kubera, Karolina Sabarańska, Jakub Szmyd, Sandra Szymonik,Maciej Chmielewski, Julia Jezierska, Mateusz Panek, Renata Ratajczyk, Nikodem Pankanian, Bartosz Karczmarczyk, Kacper Kozłowski, Jędrzej Kulisiewicz, Alicja Pruska, aleksandra Sosnia, Bogumiła Witkowska, Jakub Bednarek, Michał Janicki, Julia Szymańska,Aleksandra Jaruszewicz, Milena Jaworska, Łukasz Kukier, Filip Piwko, Aleksandra Sado, Konrad Zaborowski,

 

Średni wynik egzaminu ósmoklasisty z języka niemieckiego w naszej szkole wynosi 100%

 

Średni wynik egzaminu w kraju wynosi 50%

Średni wynik egzaminu w województwie wynosi 57%.

Średni wynik egzaminu w powiecie warszawskim zachodnim wynosi 62%

Średni wynik egzaminu w Ożarowie Mazowieckim wynosi 100%

 

100% z egzaminu z języka niemieckiego uzyskali:

Ole Petniakowski

 

Takie wyniki z egzaminu na koniec szkoły podstawowej są dla nas wszystkich powodem do dumy i wielkiej radości

Życzymy Wam – drodzy Absolwenci – wielu sukcesów i powodzenia w dalszej edukacji!

Skip to content