27 czerwca 2022r w Wejherowie odbyła się finałowa gala 11. edycji Ogólnopolskiego Programu Certyfikacji Gmin, Powiatów i Samorządnych Województw,, Samorządowy Lider Edukacji ”.

Z przyjemnością informuję, że Szkoła Podstawowa nr1 im. Janusza Kusocińskiego znalazła się wśród 10 najlepszych szkół w całej Polsce-TOP-10 i otrzymała zaszczytny tytuł ,, Złotej Szkoły ’’ Fundacji Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego oraz Certyfikat Edukacyjnej Doskonałości.

Nagroda ta przyznana została za najwyższą jakość edukacji, nowoczesny model zarządzania oraz za znaczące sukcesy w kształceniu dzieci i młodzieży, ze szczególnym uwzględnieniem uczniów o specjalnych potrzebach edukacyjnych.

Certyfikat Edukacyjnej Doskonałości przyznawany jest od ubiegłego roku, więc tym bardziej czuję dumę z otrzymania takiego wyróżnienia.

Serdecznie gratuluję całej społeczności naszej szkoły: wszystkim pracownikom, uczniom oraz rodzicom.

Składam podziękowania Organowi Prowadzącemu – burmistrzowi, panu Pawłowi Kanclerzowi za owocną współpracę i wsparcie.