Nasz kiermasz z każdym rokiem gromadzi coraz więcej osób, nie tylko tworzących społeczność szkolną, ale także mieszkańców Ożarowa pragnących miło spędzić swój niedzielny wolny czas, zrobić świąteczne zakupy czy zjeść coś pysznego. Kiermasz stał się już w lokalnej tradycji wyjątkowym wydarzeniem, bo połączył wiele osób i środowisk w jego współtworzenie i wywołuje bardzo pozytywny odbiór wśród przybywających gości.

Dziękujemy wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób wzięli udział w VI Rodzinnym Kiermaszu Świątecznym zorganizowanym 10 grudnia 2017 w Naszej Szkole. Dziękujemy nauczycielom i pracownikom szkoły, którzy wraz z dziećmi tworzyli ozdoby i dekoracje świąteczne, dekorowali bombki na aukcję i pomagali przy organizacji. Rodzicom, którzy tak licznie i chętnie uczestniczyli w przygotowaniach do kiermaszu i w samym jego przebiegu. Naszym dzieciom, które kiermasz traktują z pasją i utożsamiają się z nim na różne sposoby poprzez swoje zaangażowanie, występy na scenie, wykonywane ozdoby i liczną obecność. Dziękujemy wszystkim sponsorom, których listę zamieszczamy poniżej (kolejność wymienianych sponsorów alfabetyczna), dziękujemy gościom odwiedzającym nasz kiermasz i wszystkim ludziom dobrej woli, którzy wspierali nas życzliwością i ofiarnością.

Na nadchodzące Święta chcielibyśmy złożyć Wam wszystkim najlepsze życzenia.
Niech będą zdrowe i radosne, pełne ciepła i życzliwości, pokoju serca i miłości.
A Nowy Rok 2018 niech będzie dla nas wszystkich szczęśliwym rokiem.

Ze Świątecznymi pozdrowieniami
Rada Rodziców przy SP1 w Ożarowie Mazowieckim

 

Sponsorzy i darczyńcy VI Rodzinnego Kiermaszu Świątecznego:

Paweł Kanclerz Burmistrz Miasta i Gminy Ożarów Mazowiecki
Dom Kultury „Uśmiech”
Zespół „Ożarowiacy”
Baccara Sp. z o.o.
BITTNER Sp. J.
Clean Company Profesjonalne środki czystości i artykuły higieniczne
Coolcafe
Cukiernia Ożarowska
Delikatesy Bogusi&Jacka p. Bogumiła Miziołek
Dzieciaczkowo.pl
Early Stage Angielski dla dzieci p. Olga Dębska-Wybraniec
Exellence Solar
Drużyna Paraolimpijska w Tenisie Stołowym
Fabryka Dźwięków Szkoła Muzyki Rozrywkowej
Flordent
FusGym
Garmażeria Margolka – Tomasz Sieruta
Instytut Kosmetologii i Włosów Art- View p. Ewa Jankowicz
Jungheinrich Polska Sp. z o. o.
Kółko i Krzyżyk
Ks. Zdzisław Słomka SAC Proboszcz Parafii Miłosierdzia Bożego
Mediacolor Ewa Fidecka
Pani Izabela Dolota
Pani Natalia Partyka
Pani Elżbieta Madejska
PartyTino
PFISTERER Sp. z o.o.
Pizzeria JERRY
Ryż & Fish
Salon Fryzjersko-Kosmetyczny „JULIA” p. Paulina Salińska
Selgros cash&cary
Strefa Piękna Anna Kowalska

Skip to content