Nauczyciele języka angielskiego oraz uczniowie klas 1-3 naszej szkoły biorą udział w akcji „I’m proud to be Polish”. W ramach projektu międzyszkolnego uczniowie  wspólnie z rodzicami przygotowali patriotyczne kartki na stulecie niepodległości. Pocztówki zawierały angielskie hasło „I’m proud to be Polish”, symbole narodowe oraz regionalne, a w szczególności elementy charakterystyczne dla naszego miasta Ożarowa Mazowieckiego.  Otrzymaliśmy ponad 100 prac, a najciekawsze kartki zostały wysłane do placówek z różnych polskich miast biorących udział w projekcie. Z nadesłanych pocztówek każda ze szkół przygotuje wystawę na rocznicę 11 listopada. Serdecznie dziękujemy rodzicom za wsparcie naszej inicjatywy,  poświęcenie czasu i pomoc dzieciom w przygotowaniu pocztówek.
 image_6483441_1
IMG_5863
image_6483441