Miło nam poinformować, że nasza szkoła zajęła I miejsce w Powiecie Warszawskim Zachodnim w rywalizacji sportowej w kategorii dzieci i II miejsce w kategorii młodzieży. Poniżej tabela końcowa szkół:

Końcowa klasyfikacja szkół Powiatu Warszawskiego Zachodniego w ramach  sportowej rywalizacji międzyszkolnej w roku szkolnym 2019/2020– kategoria wiekowa „Dzieci”

Lokata SP „dzieci” Punktacja
1 SP 1 Ożarów Mazowiecki 116
2 SP Stare Babice 107
3 SP Bieniewice 104
4 SP Leszno 82
5 SP Borzęcin 66
6 SP Święcice 62
7 SP Duchnice 55
8 SP 2 Łomianki 55
9 SP 2 Ożarów Mazowiecki 47
10 SP 3 Łomianki 42
11 SP Zielonki 40
12 SP 2 Błonie 35
13 SP Płochocin 20
14 SP Koczargi Stare 16
15 SP 1 Błonie 14
16 SP Izabelin 13
17 SP3 Błonie 12
18 SP 1 Łomianki 12
19 SP Kampinos 10
20 SP 4 Błonie 6
21 SP Pallotti 6
22 SP Dziekanów Polski 2
23 SP Zaborów 1

 

Końcowa klasyfikacja szkół Powiatu Warszawskiego Zachodniego w ramach  sportowej rywalizacji międzyszkolnej w roku szkolnym 2019/2020 – kategoria wiekowa „Młodzież”

Miejsce Szkoła Punktacja
1 SP Leszno 164
2 SP 1 Ożarów Mazowiecki 109
3 SP Bieniewice 70
4 SP Płochocin 64
5 SP Izabelin 45
6 SP Borzęcin 44
7 SP Duchnice 40
8 SP Koczargi Stare 34
9 SP Stare Babice 29
10 SP Święcice 25
11 SP Pallotti 19
12 SP Zielonki 17
13 SP 2 Łomianki 14
14 SP 1 Łomianki 13
15 SP Kampinos 11
16 SP 2 Błonie 8
17 SP 3 Błonie 6
18 SP 2 Ożarów Mazowiecki 6
20 SP 3 Łomianki 5
21 SP 1 Błonie 2
22 SP Zaborów 1

 

A oto najważniejsze osiągnięcia naszych uczniów:

KATEGORIA DZIECI:

I miejsce w Mistrzostwach Międzypowiatu w Pływaniu Dziewcząt

I miejsce w Mistrzostwach Międzypowiatu w Pływaniu Chłopców

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Warszawskiego Zachodniego w Piłkę Nożną Chłopców

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Warszawskiego Zachodniego w Sztafetowych Biegach Przełajowych Chłopców

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Warszawskiego Zachodniego w  Koszykówkę Chłopców

III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Warszawskiego Zachodniego w Sztafetowych Biegach Przełajowych Dziewcząt

III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Warszawskiego Zachodniego w Tenisie Stołowym Dziewcząt

III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Warszawskiego Zachodniego w Dwa Ognie Usportowione Chłopców
KATEGORIA MŁODZIEŻ:

I miejsce w Mistrzostwach Międzypowiatu w Pływaniu Dziewcząt

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Warszawskiego Zachodniego w Badmintonie Dziewcząt

II miejsce w Mistrzostwach Międzypowiatu w Pływaniu Chłopców

II miejsce Mistrzostwach Międzypowiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych Chłopców

VI miejsce w Finałach Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Sztafetowych Biegach Przełajowych Chłopców

III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Warszawskiego Zachodniego w Piłce Nożnej Halowej Dziewcząt

« 1 z 7 »