Październik jest miesiącem, w którym przypada Dzień Edukacji Narodowej- wtedy też uczniowie klas pierwszych zostają oficjalnie przyjęci w szeregi społeczności szkolnej. W świetlicy szkolnej odbywa się również tradycyjne Pasowanie na Świetliczaka. Uczniowie klas 1e, 1f i 1g na co dzień przebywający w sali nr 4 musieli przebrnąć przez szereg zadań, żeby ostatecznie móc uzyskać tytuł Świetliczaka. Dzieci musiały zmierzyć się z licznymi zadaniami- odgadywali zagadki i łamigłówki, musieli wykonać wspólnie kreatywne zadania i ćwiczenia, które dostarczyły wszystkim wielu uśmiechów i zintegrowały grupę. Na koniec wszyscy przypomnieli sobie zasady obowiązujące w świetlicy szkolnej i po słowach przysięgi potwierdzonych własnoręcznym podpisem i odbiciem palca zostali Świetliczakami.

GRATULUJEMY!

« 1 z 3 »