6 stycznia 2023 r. ulicami naszego miasta przeszedł barwny pochód z okazji święta Trzech Króli. Uliczne Jasełka zwane Orszak Trzech Króli są realizowane w naszej gminie od 2013 roku jako wydarzenie o charakterze religijno społecznym (integracja społeczności Ożarowa Mazowieckiego). Po dwóch latach pandemii Orszak został zrealizowany. W jego realizację obok instytucji publicznych takich jak Urząd Miasta i Gminy, Dom Kultury Uśmiech, obydwie parafie Sanktuarium Miłosierdzia Bożego i parafia Ołtarzewska włączyła się również społeczność naszej szkoły : uczniowie, wolontariusze, nauczyciele i rodzice. Poniżej przedstawiamy galerię z realizacji wydarzenia i serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do jej przeprowadzenia.

Agnieszka Przybyszewska i Nina Gruber

« 1 z 2 »
Skip to content