20 maja 2022 r. w Szkole Podstawowej nr 2 im. J. Korczaka w Błoniu odbył się IX Powiatowy Konkurs Ortograficzny o „Tytuł Mistrza Ortografii Powiatu Warszawskiego Zachodniego”. W konkursie wzięło udział 11 uczniów Szkoły Podstawowej nr 1 im. Janusza Kusocińskiego w Ożarowie Mazowieckim, zgłoszonych na podstawie wewnątrzszkolnego etapu konkursu ortograficznego. Uroczyste zakończenie konkursu odbyło się 8 czerwca 2022 r. Nagrody z rąk członka Rady Powiatu i zastępcy Burmistrza Błonia otrzymali: Zofia Tkaczuk  ( klasa IV C) – III miejsce, Piotr Jaszczuk (klasa IV E ) – wynik dobry, Hanna Rudnik (klasa IV F)– wynik dobry), Karolina Bednarska ( klasa V A) – II miejsce , Maja Zwolińska (klasa V C) – II miejsce, Jakub Gołasiewicz (klasa VII F) – wyróżnienie , Jakub Szmyd ( klasa VIII C ) – I miejsce.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i jesteśmy z nich dumni za ich osiągnięcia w konkursie.

                                                                                                        Ewa Gruber

                                                                                            nauczyciel języka polskiego

20220608_124542 (Duży)

20220608_115215 (Duży)

Skip to content