Na wręczenie świadectw zapraszamy uczniów w dniu 26.06.2020. Aby sprostać stawianym szkole wymogom związanym z trwającym w naszym kraju stanem epidemicznym, świadectwa będą wręczane przez wychowawców indywidualnie każdemu uczniowi, przy przygotowanych stanowiskach (przy wejściach do szkoły). Uczniowie przychodzą do szkoły samodzielnie, bez towarzystwa rodziców. Uczniowie proszeni są o zachowanie odpowiedniego dystansu ( 2 metrów ) między sobą i niegromadzenie się. Uczniowie zobowiązani są do zakrycia nosa i ust podczas przebywania na terenie szkolnym. Z uwagi na zachowanie wymogów sanitarnych podczas wręczania świadectw, uczniowie nie będą mogli wejść do szkoły ( np. do szatni lub szafek). Pracownicy szkoły, pomogą uczniom odnaleźć stanowisko dedykowane danemu oddziałowi.

08.00-09.25 V G VI A VII B
09.30- 10.55 V B V H VI B VII C