Zebranie z rodzicami dla uczniów klas IV-VIII 13.12.2018
klasa wychowawca data godzina sala
4a Dorota Stępniak 13.12.2018 17.30 3
4b Dorota Płachecka 13.12.2018 17.30 9
4c Alicja Gerula 13.12.2018 17.30 4
4d Joanna Stasiowska 13.12.2018 17.30 18
4e Ingeborga Mikiel 13.12.2018 17.30 40
4f Barbara Zawada 13.12.2018 17.30 2
4g Klaudia Olszanecka 13.12.2018 17.30 13
4h Agata Kukuła 13.12.2018 17.30 23
4i Iwona Brysiak 13.12.2018 18.30 1
4s Katarzyna Wyrzykowska 13.12.2018 17.30 16
5a Edyta Tymofiejewicz 13.12.2018 17.30 33
5b Agnieszka Pyszlak 13.12.2018 18.00 36
5c Anna Kuczyńska 13.12.2018 17.30 30
5d Krystian Lewandowski 12.12.2018 18.00 7
5e Małgorzata Schulz 13.12.2018 17.30 41
nauczyciel wspomagający Marta Niedbalska 13.12.2018 17.30 pokój nauczycielski
5f Marta Bielecka 13.12.2018 17.30 37
5g Katarzyna Daszkowska 13.12.2018 17.30 21
5s Ewa Krzowska 13.12.2018 17.30 25
6a Zakrzewska Beata 13.12.2018 17.30 27
6b Krzysztof Orzechowski 13.12.2018 17.30 10
6c Barbara Woods 13.12.2018 17.30 24
6d Beata Wrzodak 13.12.2018 18.00 35
6e Ewa Gruber 13.12.2018 17.30 34
nauczyciel wspomagający Anna Chojnowska 13.12.2018 17.30 pokój nauczycielski
6f Magdalena Bednarska 13.12.2018 17.30 38
6s Mariusz Paszek 13.12.2018 17.30 świetlica
7a Krzysztof Wróbel 13.12.2018 17.30 26
7b Danuta Jabczyńska 13.12.2018 17.30 20
7c Anna Ducka Pepla 13.12.2018 17.30 22
7d Jadwiga Nowakowska 13.12.2018 17.30 31
7e Wojciech Gałecki 13.12.2018 17.30 32
nauczyciel wspomagający Agnieszka Gaik 13.12.2018 17.30 pokój nauczycielski
8a Małgorzata Majewska 13.12.2018 17.30 15
8b Agnieszka Kalinowska 13.12.2018 17.30 19
8c Urszula Gawrych 13.12.2018 18.00 28
8d Paweł Soprych 13.12.2018 17.30 11
8e Joanna Zwierzchowska 13.12.2018 17.30 29
nauczyciel wspomagający Bogumiła Kościanek 13.12.2018 17.30 29
8f Sylwia Ostrowska 13.12.2018 17.30 14
8g Lidia Skirzyńska 13.12.2018 17.30 17
13.12.2018
nauczany przedmiot 13.12.2018 17.30
matematyka / informatyka Radosław Siembor 13.12.2018 18.00 sala komputerowa
przyroda Katarzyna Chodziuk 13.12.2018 17.30 pokój nauczycielski
j. angielski Katarzyna Grzegorczyk 13.12.2018 17.30 pokój nauczycielski
j. niemiecki Joanna Królak Gościniak 13.12.2018 17.30 pokój nauczycielski
przyroda Monika Wrońska 13.12.2018 17.30 pokój nauczycielski
przyroda Magdalena Szerment 13.12.2018 17.30 pokój nauczycielski
przyroda Małgorzata Polańska 13.12.2018 17.30 pokój nauczycielski
historia Krzysztof Bakalarski 13.12.2018 17.30 pokój nauczycielski
plastyka / technika Krzysztof Tomczyk 13.12.2018 17.30 pokój nauczycielski
religia Janusz Migda 13.12.2018 17.30 pokój nauczycielski
religia Sławomir Komuda 13.12.2018 17.30 pokój nauczycielski
wychowanie fiizyczne Anna Grobelna 13.12.2018 17.30 pokój nauczycielski
wychowanie fiizyczne Marek Wyrębkowski 13.12.2018 17.30 pokój nauczycielski
wychowanie fiizyczne Mariusz Denert 13.12.2018 18.15 pokój nauczycielski
wychowanie fiizyczne Michał Ignaciuk 13.12.2018 17.30 pokój nauczycielski
psycholog Jolanta Gawrych 13.12.2018 17.30 gabinet psychologa
logopeda Izabela Rokicka 13.12.2018 17.30 gabinet logopedy
terapia pedagogiczna Magdalena Wasil 13.12.2018 17.30 gabinet logopedy
pedagog Joanna Koll 13.12.2018 17.00-19.00 gabinet pedagoda
wych. do życia w rodzinie Beata Wydrych 13.12.2018 17.30 pokój nauczycielski
wych. do życia w rodzinie Jacek Sierant 13.12.2018 17.30 pokój nauczycielski
jęz. polski Nina Gruber 13.12.2018 17.30 pokój nauczycielski
religia Karolina Krakowska 13.12.2018 17.30 pokój nauczycielski
religia Maciej Krzywiński 13.12.2018 17.30 pokój nauczycielski
religia Radosław Wileński 13.12.2018 17.30 pokój nauczycielski
jęz. niemiecki Renata Badaczewska 13.12.2018 17.30 pokój nauczycielski
matematyka Janina Krawczyk 13.12.2018 17.30 pokój nauczycielski
geografia Agnieszka Maksymowicz 13.12.2018 17.30 pokój nauczycielski
informatyka Renata Nowak 13.12.2018 17.30 pokój nauczycielski
plastyka Mariola Przybylińska 13.12.2018 17.30 pokój nauczycielski
matematyka Irena Rzeźnik 13.12.2018 17.30 pokój nauczycielski
jęz. polski Emilia Bartosik 13.12.2018 17.30 pokój nauczycielski
wf Maciej Jówko 13.12.2018 17.30 pokój nauczycielski
jęz. angielski Elżbieta Łagodzka 13.12.2018 17.30 pokój nauczycielski
wf Jakub Lewanadowski 13.12.2018 17.30 pokój nauczycielski
jęz. polski Danuta Załuska 13.12.2018 17.30 pokój nauczycielski
matematyka/informatyka Renata Król 13.12.2018 17.30 23a