Zebranie z rodzicami dla uczniów klas IV-VIII 21.03.2019
klasa wychowawca data godzina sala
4a Dorota Stępniak 21.03.2019 17.30 3
4b Dorota Płachecka 21.03.2019 17.30 9
4c Alicja Gerula 21.03.2019 17.30 4
4d Joanna Stasiowska 21.03.2019 17.30 18
4e Ingeborga Mikiel 21.03.2019 17.30 40
4f Barbara Zawada 21.03.2019 17.30 2
4g Klaudia Olszanecka 21.03.2019 17.30 13
4h Agata Kukuła 21.03.2019 17.30 23
4i Iwona Brysiak 21.03.2019 18.30 1
4s Katarzyna Wyrzykowska 21.03.2019 17.30 16
5a Edyta Tymofiejewicz 21.03.2019 17.30 33
5b Agnieszka Pyszlak 21.03.2019 18.00 36
5c Anna Kuczyńska 21.03.2019 17.30 30
5d Krystian Lewandowski 22.03.2019 17.30 7
5e Małgorzata Schulz 21.03.2019 17.30 41
nauczyciel wspomagający Marta Niedbalska 21.03.2019 17.30 pokój nauczycielski
5f Marta Bielecka 21.03.2019 17.30 37
5g Katarzyna Daszkowska 21.03.2019 17.30 21
5s Ewa Krzowska 21.03.2019 17.30 25
6a Zakrzewska Beata 21.03.2019 17.30 27
6b Krzysztof Orzechowski 21.03.2019 17.30 10
6c Barbara Woods 21.03.2019 17.30 24
6d Beata Wrzodak 21.03.2019 18.00 35
6e Ewa Gruber 21.03.2019 18.00 34
nauczyciel wspomagający Anna Chojnowska 21.03.2019 17.30 pokój nauczycielski
6f Magdalena Bednarska 21.03.2019 17.30 38
6s Mariusz Paszek 21.03.2019 17.30 świetlica
7a Krzysztof Wróbel 21.03.2019 17.30 26
7b Danuta Jabczyńska 21.03.2019 17.30 20
7c Anna Ducka Pepla 21.03.2019 17.30 22
7d Jadwiga Nowakowska 21.03.2019 17.30 31
7e Wojciech Gałecki 21.03.2019 17.30 32
nauczyciel wspomagający Agnieszka Gaik 21.03.2019 17.30 pokój nauczycielski
8a Małgorzata Majewska 21.03.2019 17.30 15
8b Agnieszka Kalinowska 21.03.2019 17.30 19
8c Urszula Gawrych 21.03.2019 18.00 28
8d Paweł Soprych 21.03.2019 17.30 11
8e Joanna Zwierzchowska 21.03.2019 18.00 29
nauczyciel wspomagający Bogumiła Kościanek 21.03.2019 17.30 29
8f Sylwia Ostrowska 21.03.2019 17.30 14
8g Lidia Skirzyńska 21.03.2019 17.30 17
21.03.2019
nauczany przedmiot 21.03.2019 17.30
matematyka / informatyka Radosław Siembor 21.03.2019 18.00 sala komputerowa
przyroda Katarzyna Chodziuk 21.03.2019 17.30 pokój nauczycielski
j. angielski Katarzyna Grzegorczyk 21.03.2019 17.30 pokój nauczycielski
j. niemiecki Joanna Królak Gościniak 21.03.2019 17.30 pokój nauczycielski
przyroda Monika Wrońska 21.03.2019 17.30 pokój nauczycielski
przyroda Magdalena Szerment 21.03.2019 17.30 pokój nauczycielski
przyroda Małgorzata Polańska 21.03.2019 17.30 pokój nauczycielski
historia Krzysztof Bakalarski 21.03.2019 17.30 pokój nauczycielski
plastyka / technika Krzysztof Tomczyk 21.03.2019 17.30 pokój nauczycielski
religia Janusz Migda 21.03.2019 17.30 pokój nauczycielski
religia Sławomir Komuda 21.03.2019 17.30 pokój nauczycielski
wychowanie fiizyczne Anna Grobelna 21.03.2019 17.30 pokój nauczycielski
wychowanie fiizyczne Marek Wyrębkowski 21.03.2019 17.30 pokój nauczycielski
wychowanie fiizyczne Mariusz Denert 21.03.2019 18.15 pokój nauczycielski
wychowanie fiizyczne Michał Ignaciuk 21.03.2019 17.30 pokój nauczycielski
psycholog Jolanta Gawrych 21.03.2019 17.30 gabinet psychologa
logopeda Izabela Rokicka 21.03.2019 17.30 gabinet logopedy
terapia pedagogiczna Magdalena Wasil 21.03.2019 17.30 gabinet logopedy
pedagog Joanna Koll 21.03.2019 17.00-19.00 gabinet pedagoda
wych. do życia w rodzinie Beata Wydrych 21.03.2019 17.30 pokój nauczycielski
wych. do życia w rodzinie Jacek Sierant 21.03.2019 17.30 pokój nauczycielski
jęz. polski Nina Gruber 21.03.2019 17.30 pokój nauczycielski
religia Karolina Krakowska 21.03.2019 17.30 pokój nauczycielski
religia Maciej Krzywiński 21.03.2019 17.30 pokój nauczycielski
religia Radosław Wileński 21.03.2019 17.30 pokój nauczycielski
jęz. niemiecki Renata Badaczewska 21.03.2019 17.30 pokój nauczycielski
matematyka Janina Krawczyk 21.03.2019 17.30 pokój nauczycielski
geografia Agnieszka Maksymowicz 21.03.2019 17.30 pokój nauczycielski
informatyka Renata Nowak 21.03.2019 17.30 pokój nauczycielski
plastyka Mariola Przybylińska 21.03.2019 17.30 pokój nauczycielski
matematyka Irena Rzeźnik 21.03.2019 17.30 pokój nauczycielski
jęz. polski Emilia Bartosik 21.03.2019 17.30 pokój nauczycielski
wf Maciej Jówko 21.03.2019 17.30 pokój nauczycielski
jęz. angielski Elżbieta Łagodzka 21.03.2019 17.30 pokój nauczycielski
wf Jakub Lewanadowski 21.03.2019 17.30 pokój nauczycielski
jęz. polski Danuta Załuska 21.03.2019 17.30 pokój nauczycielski
matematyka/informatyka Renata Król 21.03.2019 17.30 23a