Zebranie z rodzicami dla uczniów klas IV-VII 17.05.2018
klasa wychowawca data godzina sala
4a Monika Rutkowska 17.05.18 17:30 16
4b Agnieszka Pyszlak 17.05.18 17:30 36
4c Ewa Kamińska 10.05.18 17:30 37
4d Krystian Lewandowski 24.05.18 17:30 1
4e Małgorzata Schulz 17.05.18 17:30 28
nauczyciel wspomagający Danuta Treter 17.05.18 17:30 pokój nauczycielski
4f Marta Bielecka 17.05.18 17:30 2
4g Katarzyna Daszkowska 10.05.18 17:30 23
4s Ewa Krzowska 17.05.18 17:30 25
5a Zakrzewska Beata 17.05.18 17:30 27
5b Krzysztof Orzechowski 17.05.18 17:30 3
5c Barbara Woods 17.05.18 17:30 24
5d Beata Wrzodak 17.05.18 18:00 35
5e Ewa Gruber 17.05.18 18:00 34
nauczyciel wspomagający Anna Chojnowska 17.05.18 18:00 pokój nauczycielski
5f Magdalena Bednarska 17.05.18 17:30 38
5s Mariusz Paszek 17.05.18 17:30 4
6a Krzysztof Wróbel 17.05.18 17:30 26
6b Danuta Jabczyńska 10.05.18 17:30 20
6c Anna Ducka Pepla 10.05.18 17:40 22
6e Wojciech Gałecki 24.05.18 17:30 32
nauczyciel wspomagający Agnieszka Gaik 24.05.18 17:30 pokój nauczycielski
6s Jadwiga Nowakowska 10.05.18 17:30 31
7a Małgorzata Majewska 17.05.18 17:30 15
7b Agnieszka Kalinowska 17.05.18 17:30 19
7c Urszula Gawrych 17.05.18 17:30 18
7d Nina Gruber 17.05.18 18.00 33
7e Joanna Zwierzchowska 17.05.18 17:30 29
Bogumiła Kościanek 17.05.18 17:30 pokój nauczycielski
7f Sylwia Ostrowska 18.05.18 17:30 21
7g Elzbieta Łagodzka 17.05.18 17:30 30
nauczany przedmiot
matematyka Iwona Brysiak 17.05.18 17:30 pokój nauczycielski
matematyka / informatyka Paulina Jazownik 17.05.18 17:30 pokój nauczycielski
matematyka / informatyka Radosław Siembor 17.05.18 17:30 sala komputerowa
przyroda Katarzyna Chodziuk 17.05.18 17:30 pokój nauczycielski
j. angielski Katarzyna Grzegorczyk 17.05.18 17:30 13
j. niemiecki Dorota Płachecka 17.05.18 17:30 pokój nauczycielski
j. niemiecki Joanna Królak Gościniak 17.05.18 17:30 pokój nauczycielski
matematyka / informatyka Renata Król 17.05.18 18:00 23A
przyroda Monika Wrońska 17.05.18 18:00 pokój nauczycielski
przyroda Magdalena Szerment 17.05.18 18:00 mała szkoła sala 18
przyroda Małgorzata Polańska 15.05.18 17:00 mała szkoła sala 17
chemia Lidia Skirzyńska 17.05.18 17:30 17
fizyka Paweł Soprych 17.05.18 17:30 pokój nauczycielski
historia Barbara Zawada 17.05.18 17:30 pokój nauczycielski
historia Krzysztof Bakalarski 17.05.18 17:30 pokój nauczycielski
plastyka / technika Krzysztof Tomczyk 17.05.18 17:30 pokój nauczycielski
muzyka Ewa Szmyd 17.05.18 17:30 pokój nauczycielski
religia Janusz Migda 10.05.18 17:30 pokój nauczycielski
religia Sławomir Komuda 17.05.18 17:30 pokój nauczycielski
religia Ks. Marek Tomulczuk 17.05.18 17:30 pokój nauczycielski
wychowanie fiizyczne Alicja Gerula 17.05.18 17:30 pokój nauczycielski
wychowanie fiizyczne Anna Grobelna 17.05.18 17:30 pokój nauczycielski
wychowanie fiizyczne Katarzyna Daszkowska 17.05.18 17:30 pokój nauczycielski
wychowanie fiizyczne Marek Wyrębkowski 17.05.18 17:30 pokój nauczycielski
wychowanie fiizyczne Mariusz Przasnek 17.05.18 17:30 pokój nauczycielski
wychowanie fiizyczne Mariusz Denert 17.05.18 17:30 pokój nauczycielski
wychowanie fiizyczne Michał Ignaciuk 17.05.18 17:30 pokój nauczycielski
pedagog Joanna Koll 17.05.18 OD 16:30 gabinet pedagoga
psycholog Jolanta Gawrych 17.05.18 17:30 gabinet psychologa
logopeda Izabela Rokicka 17.05.18 17:30 gabinet logopedy
terapia pedagogiczna Magdalena Wasil 17.05.18 17:00 gabinet logopedy
terapia pedagogiczna Marta Niedbalska 17.05.18 17:30 świetlica kl. IV-VII
wych. do życia w rodzinie Beata Wydrych 17.05.18 18:00 pokój nauczycielski