Zebranie z rodzicami dla uczniów klas IV-VIII 16.05.2019
klasa wychowawca data godzina sala
4a Dorota Stępniak 16.05.2019 17.30 3
4b Dorota Płachecka 16.05.2019 17.30 9
4c Alicja Gerula 16.05.2019 17.30 4
4d Joanna Stasiowska 16.05.2019 17.30 18
4e Ingeborga Mikiel 16.05.2019 17.30 40
4f Barbara Zawada 16.05.2019 17.30 2
4g Klaudia Olszanecka 16.05.2019 17.30 13
4h Agata Kukuła 16.05.2019 17.30 23
4i Iwona Brysiak 16.05.2019 18.30 1
4s Katarzyna Wyrzykowska 16.05.2019 17.30 16
5a Edyta Tymofiejewicz 16.05.2019 17.30 33
5b Agnieszka Pyszlak 16.05.2019 18.00 36
5c Anna Kuczyńska 16.05.2019 17.30 30
5d Krystian Lewandowski 16.05.2019 17.30 7
5e Małgorzata Schulz 16.05.2019 17.30 41
nauczyciel wspomagający Marta Niedbalska 16.05.2019 17.30 pokój nauczycielski
5f Marta Bielecka 16.05.2019 17.30 37
5g Katarzyna Daszkowska 16.05.2019 17.30 21
5s Ewa Krzowska 16.05.2019 17.30 25
6a Zakrzewska Beata 16.05.2019 17.30 27
6b Krzysztof Orzechowski 16.05.2019 17.30 10
6c Barbara Woods 16.05.2019 17.30 24
6d Beata Wrzodak 16.05.2019 18.30 35
6e Ewa Gruber 16.05.2019 17.30 34
nauczyciel wspomagający Anna Chojnowska 16.05.2019 17.30 pokój nauczycielski
6f Magdalena Bednarska 16.05.2019 17.30 38
6s Mariusz Paszek 16.05.2019 17.30 świetlica
7a Krzysztof Wróbel 16.05.2019 17.30 26
7b Danuta Jabczyńska 16.05.2019 17.30 20
7c Anna Ducka Pepla 16.05.2019 17.30 22
7d Jadwiga Nowakowska 16.05.2019 17.30 31
7e Wojciech Gałecki 16.05.2019 17.30 32
nauczyciel wspomagający Agnieszka Gaik 16.05.2019 17.30 pokój nauczycielski
8a Małgorzata Majewska 16.05.2019 17.30 15
8b Agnieszka Kalinowska 16.05.2019 17.30 19
8c Urszula Gawrych 16.05.2019 18.00 28
8d Paweł Soprych 16.05.2019 17.30 11
8e Joanna Zwierzchowska 16.05.2019 18.00 29
nauczyciel wspomagający Bogumiła Kościanek 16.05.2019 17.30 29
8f Sylwia Ostrowska 16.05.2019 17.30 14
8g Lidia Skirzyńska 16.05.2019 17.30 17
16.05.2019
nauczany przedmiot 16.05.2019 17.30
matematyka / informatyka Radosław Siembor 16.05.2019 17.30 sala komputerowa
przyroda Katarzyna Chodziuk 16.05.2019 17.30 pokój nauczycielski
j. angielski Katarzyna Grzegorczyk 16.05.2019 17.30 pokój nauczycielski
j. niemiecki Joanna Królak Gościniak 16.05.2019 17.30 pokój nauczycielski
przyroda Monika Wrońska 16.05.2019 17.30 pokój nauczycielski
przyroda Magdalena Szerment 16.05.2019 17.30 pokój nauczycielski
przyroda Małgorzata Polańska 16.05.2019 17.30 pokój nauczycielski
historia Krzysztof Bakalarski 16.05.2019 17.30 pokój nauczycielski
plastyka / technika Krzysztof Tomczyk 16.05.2019 17.30 pokój nauczycielski
religia Janusz Migda 16.05.2019 17.30 pokój nauczycielski
religia Sławomir Komuda 16.05.2019 17.30 pokój nauczycielski
wychowanie fiizyczne Anna Grobelna 16.05.2019 17.30 pokój nauczycielski
wychowanie fiizyczne Marek Wyrębkowski 16.05.2019 17.30 pokój nauczycielski
wychowanie fiizyczne Mariusz Denert 16.05.2019 18.15 pokój nauczycielski
wychowanie fiizyczne Michał Ignaciuk 16.05.2019 17.30 pokój nauczycielski
psycholog Jolanta Gawrych 16.05.2019 17.30 gabinet psychologa
logopeda Izabela Rokicka 16.05.2019 17.30 gabinet logopedy
terapia pedagogiczna Magdalena Wasil 16.05.2019 17.30 gabinet logopedy
pedagog Joanna Koll 16.05.2019 17.00-19.00 gabinet pedagoda
wych. do życia w rodzinie Beata Wydrych 16.05.2019 17.30 pokój nauczycielski
wych. do życia w rodzinie Jacek Sierant 16.05.2019 17.30 pokój nauczycielski
jęz. polski Nina Gruber 16.05.2019 17.30 pokój nauczycielski
religia Karolina Krakowska 16.05.2019 17.30 pokój nauczycielski
religia Maciej Krzywiński 16.05.2019 17.30 pokój nauczycielski
religia Radosław Wileński 16.05.2019 17.30 pokój nauczycielski
jęz. niemiecki Renata Badaczewska 16.05.2019 17.30 pokój nauczycielski
matematyka Janina Krawczyk 16.05.2019 17.30 pokój nauczycielski
geografia Agnieszka Maksymowicz 16.05.2019 17.30 pokój nauczycielski
informatyka Renata Nowak 16.05.2019 17.30 pokój nauczycielski
plastyka Mariola Przybylińska 16.05.2019 17.30 pokój nauczycielski
matematyka Irena Rzeźnik 16.05.2019 17.30 pokój nauczycielski
jęz. polski Emilia Bartosik 16.05.2019 17.30 pokój nauczycielski
wf Maciej Jówko 16.05.2019 17.30 pokój nauczycielski
jęz. angielski Elżbieta Łagodzka 16.05.2019 17.30 pokój nauczycielski
wf Jakub Lewanadowski 16.05.2019 17.30 pokój nauczycielski
jęz. polski Danuta Załuska 16.05.2019 17.30 pokój nauczycielski
matematyka/informatyka Renata Król 16.05.2019 17.30 23a