Zebranie z rodzicami dla uczniów klas IV-VIII 14.11.2019
klasa wychowawca data godzina sala
4a Urszula Gawrych 12.11.2019 17.30 28
4b Emilia Bartosik, Paweł Luty 14.11.2019 17.30 41
4c Danuta Załuska 14.11.2019 17.30 18
5a Dorota Stępniak 12.11.2019 18.00 20
5b Dorota Płachecka 14.11.2019 17.30 9
5c Alicja Gerula 14.11.2019 17.30 21
5d Joanna Stasiowska 12.11.2019 17.30 13
5e Ingeborga Mikiel 12.11.2019 17.30 40
5f Barbara Zawada 14.11.2019 17.30 15
5g Klaudia Woch 12.11.2019 17.30 26
5h Agata Kukuła, Liliana Jaworska – Kustwan 12.11.2019 17.00 23
5i Iwona Brysiak 14.11.2019 18.30 19
5s Katarzyna Wyrzykowska 14.11.2019 17.30 33
6a Monika Rutkowska 14.11.2019 17.30 37
6b Agnieszka Pyszlak 14.11.2019 17.30 36
6c Anna Kuczyńska 13.11.2019 17.30 30
6d Krystian Lewandowski 14.11.2019 17.30 1
6e Małgorzata Schulz, bogumiła Kościanek 14.11.2019 17.30 32
6f Marta Bielecka 14.11.2019 17.30 29
6g Katarzyna Daszkowska 14.11.2019 17.30 10
6s Ewa Krzowska 14.11.2019 17.30 25
7a Beata Zakrzewska 14.11.2019 17.30 27
7b Krzysztof Orzechowski 14.11.2019 17.30 14
7c Barbara Woods 14.11.2019 17.30 24
7d Lidia Skirzyńska 14.11.2019 17.30 17
7e Ewa Gruber, Jolanta Senkowska 14.11.2019 17.30 34
7f Magdalena Bednarska 14.11.2019 17.30 38
7g Mariusz Paszek 14.11.2019 17.30 7
8a Krzysztof Wróbel 14.11.2019 18.00 3
8b Danuta Jabczyńska 14.11.2019 17.30 35
8c Paweł Soprych 14.11.2019 17.30 11
8d Jadwiga Nowakowska 14.11.2019 17.30 31
8e Wojciech Gałecki, Agnieszka Gaik 14.11.2019 17.30 2
pedagog Joanna Koll 14.11.2019 17.00 gabinet pedagoga
psycholog Katarzyna Michalska 14.11.2019 18.00 gabinet psychologa
pedagog Magdalena Migda Radziejewska 14.11.2019 16.30 gabinet psycholog
terapia pedagogiczna Magdalena Wasil 14.11.2019 18.00 poradnia
logopeda Izabela Rokicka 14.11.2019 17.30 gabinet logopedy
historia Krzysztof Bakalarski 14.11.2019 18.00 pokój nauczycielski
plastyka/religia Agnieszka Bogucka 14.11.2019 18.00 pokój nauczycielski
w-f Tomasz Dębek 14.11.2019 18.00 pokój nauczycielski
w-f Anna Grobelna 14.11.2019 18.00 pokój nauczycielski
jęz. polski Nina Gruber 14.11.2019 17.30 pokój nauczycielski
jęz. angielski Katarzyna Grzegorczyk 14.11.2019 18.00 pokój nauczycielski
religia Marta Hajduk – Banasiak 14.11.2019 18.00 pokój nauczycielski
w-f Michał Ignaciuk 14.11.2019 18.00 pokój nauczycielski
jęz. angielski Grażyna Kacprzak 14.11.2019 18.00 pokój nauczycielski
w-f Agnieszka Kalinowska 14.11.2019 18.00 pokój nauczycielski
religia Karolina Krakowska 14.11.2019 18.00 pokój nauczycielski
matematyka Janina Krawczyk 14.11.2019 18.00 pokój nauczycielski
matematyka Renata Król 14.11.2019 18.00 pokój nauczycielski
jęz. niemiecki Joanna Królak – Gościniak 14.11.2019 18.00 pokój nauczycielski
religia Maciej Krzywiński 14.11.2019 18.00 pokój nauczycielski
doradztwo zawodowe Robert Leończyk 14.11.2019 18.00 pokój nauczycielski
w-f Jakub Lewandowski 14.11.2019 18.00 pokój nauczycielski
informatyka Małgorzata Majewska 14.11.2019 18.00 pokój nauczycielski
geografia Agnieszka Maksymowicz 14.11.2019 18.00 pokój nauczycielski
jęz. angielski Izabela Markowska 14.11.2019 18.00 pokój nauczycielski
muzyka Janusz Migda 14.11.2019 18.00 pokój nauczycielski
jęz. francuski Ewa Nowosielska 14.11.2019 18.00 pokój nauczycielski
plastyka Mariola Przybylińska 14.11.2019 18.00 pokój nauczycielski
matematyka Irena Rzeźnik 14.11.2019 18.00 pokój nauczycielski
informatyka Radosław Siembor 14.11.2019 18.00 pokój nauczycielski
wych.do życia w rodzinie Jacek Sierant 14.11.2019 18.00 pokój nauczycielski
matematyka Joanna Smolicz 14.11.2019 18.00 pokój nauczycielski
jęz. angielski Marta Strelau – Skrzos 14.11.2019 17.00 pokój nauczycielski
technika/plastyka Krzysztof Tomczyk 14.11.2019 18.00 pokój nauczycielski
przyroda Monika Wrońska 14.11.2019 18.00 pokój nauczycielski
matematyka Beata Wrzodak 14.11.2019 18.00 pokój nauczycielski
w-f Marek Wyrębkowski 14.11.2019 18.00 pokój nauczycielski