Zebranie z rodzicami dla uczniów klas IV-VII 12.04.2018
klasa wychowawca data godzina sala
4a Monika Rutkowska 12.04.18 17:30 16
4b Agnieszka Pyszlak 12.04.18 17:30 36
4c Ewa Kukieła 12.04.18 17:30 37
4d Krystian Lewandowski 12.04.18 17:30 1
4e Małgorzata Schulz 12.04.18 17:30 28
nauczyciel wspomagający Danuta Treter 12.04.18 17:30 pokój nauczycielski
4f Marta Bielecka 12.04.18 17:30 2
4g Katarzyna Daszkowska 12.04.18 17:00 23
4s Ewa Krzowska 12.04.18 17:30 25
5a Zakrzewska Beata 12.04.18 17:30 27
5b Krzysztof Orzechowski 12.04.18 17:30 3
5c Barbara Woods 12.04.18 17:30 24
5d Beata Wrzodak 12.04.18 18:00 35
5e Ewa Gruber 12.04.18 18:00 34
nauczyciel wspomagający Anna Chojnowska 12.04.18 17:30 pokój nauczycielski
5f Magdalena Bednarska 12.04.18 17:30 38
5s Mariusz Paszek 12.04.18 17:30 4
6a Krzysztof Wróbel 12.04.18 17:30 26
6b Danuta Jabczyńska 12.04.18 17:30 20
6c Anna Ducka Pepla 12.04.18 17:40 22
6e Wojciech Gałecki 12.04.18 17:30 32
nauczyciel wspomagający Agnieszka Gaik 12.04.18 17:30 pokój nauczycielski
6s Jadwiga Nowakowska 12.04.18 17:30 31
7a Małgorzata Majewska 12.04.18 17:30 15
7b Agnieszka Kalinowska 12.04.18 17:30 19
7c Urszula Gawrych 12.04.18 17:30 18
7d Nina Gruber 17.04.18 17.30 33
7e Joanna Zwierzchowska 12.04.18 17:30 29
Bogumiła Kościanek 12.04.18 17:30 pokój nauczycielski
7f Sylwia Ostrowska 12.04.18 17:30 21
7g Elzbieta Łagodzka 12.04.18 17:30 30
nauczany przedmiot 12.04.18
matematyka Iwona Brysiak 12.04.18 17:30 pokój nauczycielski
matematyka / informatyka Paulina Jazownik 12.04.18 17:30 pokój nauczycielski
matematyka / informatyka Radosław Siembor 12.04.18 17:30 pokój nauczycielski
przyroda Katarzyna Chodziuk 12.04.18 17:30 10
j. angielski Katarzyna Grzegorczyk 12.04.18 17:30 13
j. niemiecki Dorota Płachecka 12.04.18 17:30 pokój nauczycielski
j. niemiecki Joanna Królak Gościniak 12.04.18 17:30 pokój nauczycielski
przyroda Monika Wrońska 12.04.18 18:00 pokój nauczycielski
przyroda Magdalena Szerment 12.04.18 18:00 pokój nauczycielski
przyroda Małgorzata Polańska 12.04.18 17:30 pokój nauczycielski
chemia Lidia Skiżyńska 12.04.18 17:30 17
fizyka Paweł Soprych 12.04.18 17:30 pokój nauczycielski
historia Barbara Zawada 12.04.18 17:30 pokój nauczycielski
historia Krzysztof Bakalarski 12.04.18 17:30 pokój nauczycielski
plastyka / technika Krzysztof Tomczyk 12.04.18 17:30 pokój nauczycielski
muzyka Ewa Szmyd 12.04.18 17:30 pokój nauczycielski
religia Janusz Migda 12.04.18 17:30 pokój nauczycielski
religia Sławomir Komuda 12.04.18 17:30 pokój nauczycielski
religia Ks. Marek Tomulczuk 12.04.18 17:30 pokój nauczycielski
wychowanie fiizyczne Alicja Gerula 12.04.18 17:30 pokój nauczycielski
wychowanie fiizyczne Anna Grobelna 12.04.18 17:30 pokój nauczycielski
wychowanie fiizyczne Marek Wyrębkowski 12.04.18 18.30 pokój nauczycielski
wychowanie fiizyczne Mariusz Przasnek 12.04.18 17:30 pokój nauczycielski
wychowanie fiizyczne Mariusz Denert 12.04.18 17.30 pokój nauczycielski
wychowanie fiizyczne Michał Ignaciuk 12.04.18 17:30 pokój nauczycielski
psycholog Jolanta Gawrych 12.04.18 17:30 gabinet psychologa
logopeda Izabela Rokicka 12.04.18 17:30 gabinet logopedy
terapia pedagogiczna Magdalena Wasil 12.04.18 17:30 gabinet logopedy
terapia pedagogiczna Marta Niedbalska 12.04.18 17:30 świetlica kl. IV-VII
wych. do życia w rodzinie Beata Wydrych 12.04.18 18:00 pokój nauczycielski