Zebranie z rodzicami dla uczniów klas 4-7 odbędzie się 21 września według poniższego harmonogramu:

klasa wychowawca data godzina sala
4a Monika Rutkowska 21.09.17 17:30 16
4b Agnieszka Pyszlak 21.09.17 17:30 36
4c Ewa Kukieła 21.09.17 17:30 37
4d Krystian Lewandowski 21.09.17 17:30 1
4e Małgorzata Schulz 21.09.17 17:30 28
nauczyciel wspomagający Danuta Treter 21.09.17 17:30 pokój nauczycielski
4f Marta Bielecka 21.09.17 17:30 2
4g Natalia Rajewska 21.09.17 17:30 23
4s Ewa Krzowska 21.09.17 17:30 25
5a Zakrzewska Beata 21.09.17 17:30 27
5b Krzysztof Orzechowski 21.09.17 17:30 3
5c Barbara Woods 21.09.17 17:30 24
5d Beata Wrzodak 21.09.17 17:30 35
5e Ewa Gruber 21.09.17 18:00 34
nauczyciel wspomagający Anna Chojnowska 21.09.17 17:30 pokój nauczycielski
5f Magdalena Bednarska 21.09.17 17:30 38
5s Mariusz Paszek 21.09.17 17:30 4
6a Krzysztof Wróbel 21.09.17 17:30 26
6b Danuta Jabczyńska 21.09.17 17:30 20
6c Anna Ducka Pepla 21.09.17 17:30 22
6e Wojciech Gałecki 21.09.17 17:30 32
nauczyciel wspomagający Agnieszka Gaik 21.09.17 17:30 pokój nauczycielski
6s Jadwiga Nowakowska 21.09.17 17:30 31
7a Małgorzata Majewska 21.09.17 17:30 15
7b Agnieszka Kalinowska 21.09.17 17:30 19
7c Urszula Gawrych 21.09.17 17:30 18
7d Nina Gruber 21.09.17 17:30 33
7e Joanna Zwierzchowska 21.09.17 17:30 29
Bogumiła Kościanek 21.09.17 17:30 pokój nauczycielski
7f Mariola Przybylińska 21.09.17 17:30 21
7g Elzbieta Łagodzka 21.09.17 17:30 30
nauczany przedmiot
matematyka Iwona Brysiak 21.09.17 17:30 pokój nauczycielski
matematyka / informatyka Paulina Jazownik 21.09.17 17:30 pokój nauczycielski
matematyka / informatyka Radosław Siembor 21.09.17 18:00 pokój nauczycielski
przyroda Katarzyna Chodziuk 21.09.17 17:30 10
j. angielski Katarzyna Grzegorczyk 21.09.17 17:30 13
j. niemiecki Dorota Płachecka 21.09.17 17:30 pokój nauczycielski
j. niemiecki Joanna Królak Gościniak 21.09.17 17:30 pokój nauczycielski
matematyka / informatyka Renata Król 21.09.17 18:00 23A
j. angielski Marta Strelau Skrzos 21.09.17 18:00 pokój nauczycielski
przyroda Monika Wrońska 21.09.17 17:30 pokój nauczycielski
przyroda Magdalena Szerment 21.09.17 18:00 pokój nauczycielski
przyroda Małgorzata Polańska 21.09.17 17:30 pokój nauczycielski
biologia Sylwia Ostrowska 21.09.17 17:30 pokój nauczycielski
chemia Lidia Skiżyńska 21.09.17 17:30 17
fizyka Paweł Soprych 21.09.17 17:30 pokój nauczycielski
historia Barbara Zawada 21.09.17 17:30 2
historia Krzysztof Bakalarski 21.09.17 17:30 1
plastyka / technika Krzysztof Tomczyk 21.09.17 17:30 pokój nauczycielski
muzyka Ewa Szmyd 21.09.17 17:30 pokój nauczycielski
religia Janusz Migda 21.09.17 17:30 pokój nauczycielski
religia Sławomir Komuda 21.09.17 17:30 pokój nauczycielski
religia Ks. Marek Tomulczuk 21.09.17 17:30 pokój nauczycielski
wychowanie fiizyczne Alicja Gerula 21.09.17 17:30 pokój nauczycielski
wychowanie fiizyczne Anna Grobelna 21.09.17 17:30 pokój nauczycielski
wychowanie fiizyczne Katarzyna Daszkowska 21.09.17 17:30 pokój nauczycielski
wychowanie fiizyczne Marek Wyrębkowski 21.09.17 17:30 pokój nauczycielski
wychowanie fiizyczne Mariusz Przasnek 21.09.17 17:30 pokój nauczycielski
wychowanie fiizyczne Mariusz Denert 21.09.17 17:30 pokój nauczycielski
wychowanie fiizyczne Michał Ignaciuk 21.09.17 17:30 pokój nauczycielski
pedagog Joanna Koll 21.09.17 OD 16:30 gabinet pedagoga
psycholog Jolanta Gawrych 21.09.17 17:30 gabinet psychologa
logopeda Izabela Rokicka 21.09.17 17:00 gabinet logopedy
terapia pedagogiczna Magdalena Wasil 21.09.17 17:00 gabinet logopedy
terapia pedagogiczna Marta Niedbalska 21.09.17 17:30 świetlica kl. IV-VII
wych. do życia w rodzinie Beata Wydrych 21.09.17 18:00 pokój nauczycielski

Zebranie z rodzicami dla uczniów klas 3f, 3g, 3h, 3i  odbędzie się 19 września (DUŻA SZKOŁA) według poniższego harmonogramu:

klasa wychowawca data godzina sala
3g Ewa Szmyd 19.wrz.17 17.30 35
3g Klaudia Olszanecka 19.wrz.17 17.30 35
3f Bożena Chełchowska 19.wrz.17 17.30 38
3i Joanna Usnarska 19.wrz.17 17.30 37
3h Ewa Kurpias 19.wrz.17 17.30 36
3h Liliana Jaworska-Kustwan 19.wrz.17 17.30 36