Drodzy Rodzice,

Serdecznie zapraszamy na IV Rodzinny Kiermasz Świąteczny, który odbędzie się w niedzielę 13 grudnia w Hali Sportowej w budynku Dużej Szkoły w godz. 11:30 – 16:00.

Już dzisiaj zarezerwujcie ten termin w swoich kalendarzach. Chcemy, aby ten Kiermasz był nie tylko wydarzeniem integrującym nas rodziców i uczniów ze Szkołą, ale był też okazją do pozyskania środków na zakup multimedialnych pomocy naukowych dla naszych dzieciaków, tak jak to miało miejsce w poprzednich latach.

Prosimy o aktywne włączenie się w przygotowanie Kiermaszu na różnych płaszczyznach, w oparciu o doświadczenia z ubiegłych lat nasza propozycja jest następująca:

– chętne osoby z każdej z klas prosimy o upieczenie ciast, ciasteczek, pierniczków lub podzielenie się domowymi przetworami, które można za symboliczną drobną opłatą sprzedać na kiermaszu. Dochód oczywiście zasili fundusz RR. Prosimy o przekazanie tej informacji do rodziców w Waszych klasach i w miarę możliwości szybkie uzgodnienie, czy znajdzie się taka osoba lub osoby i przesłanie informacji zwrotnej do nas, abyśmy mogli zaplanować odpowiednią ilość miejsca,

– jeśli macie jakieś niepotrzebne, ale jednocześnie w dobrym stanie, ozdoby i rzeczy związane z tematyką Świąt Bożego Narodzenia prosimy przynieście je do szkoły przed kiermaszem, byśmy mogli wystawić je na specjalne stoisko, tym samym pomagając Szkole,

– na kiermaszu dużym zainteresowaniem cieszy się zawsze Loteria Fantowa, z radością przyjmiemy wszelkie firmowe gadżety (kubki, pendrive, długopisy, smycze, czapeczki itp.itd.) Jest to szansa na reklamę dla Waszych pracodawców/firm, a dla nas dobry sposób zbierania drobnych datków na RR,

– poszukajcie wśród swoich znajomych osoby lub firmy chcące zaprezentować swoje usługi lub produkty na stoisku na Kiermaszu w zamian za wsparcie nas darowizną na cele Szkoły.

Kontakt do Rady Rodziców: rr.sp1.ozarow.maz@gmail.com

Przekazanie gadżetów, fantów lub przedmiotów na aukcję:
– Piotr Stanula: piotrusstanula@gmail.com tel. 602-779-219 lub
– Jacek Rosłon: jacek.roslon@wp.pl tel. 722-050-518

Prosimy o niezwłoczne przekazanie tej informacji do rodziców w Waszych klasach, aby informacja o Kiermaszu dotarła do jak najszerszego grona odbiorców.

Pozdrawiamy
Rada Rodziców SP1