XI Powiatowy Konkurs Ortograficzny o „Tytuł Mistrza Ortografii Powiatu Warszawskiego Zachodniego” organizowany przez Stowarzyszenie O UŚMIECH UCZNIA przy Szkole Podstawowej nr 2 im. Janusza Korczaka w Błoniu

 

12 czerwca 2024 r.  w Centrum Kultury w Błoniu odbyło się  uroczyste  wręczenie nagród uczestnikom XI Powiatowego Konkursu Ortograficznego o „Tytuł Mistrza Ortografii Powiatu Warszawskiego Zachodniego”. Wśród nagrodzonych obecni byli uczniowie klas IV – VIII Szkoły Podstawowej nr 1 im. Janusza Kusocińskiego w Ożarowie Mazowieckim.

Klasy VII

Jakub Kostrząb – II miejsce

Maja Zwolińska – II miejsce

Elena Zielińska – III miejsce

Karolina Bednarska – wyróżnienie

Aleksandra Ufniarska – wyróżnienie

 

Klasy VIII

Beata Wieczorek – I miejsce

Igór Łaźny – wyróżnienie

 

Gratulujemy wszystkim nagrodzonym i wyróżnionym uczniom!

Nauczyciele poloniści

Skip to content