Rozkład jazdy autobusów szkolnych w roku szkolnym 2016/2017
7.10 (1) Ołt., Ołt2, P, S
7.15 (2) M
7.15 (3) B, K,
8.00 (1) B, K
8.00 (2) M, P, S
8.50 (1) P, S, M, B, K, Sz
Po zajęciach:
12.45 (1) P, S, M, B, K, Sz
13.45 (1) Ołt., Ołt.2,
13.45 (2) M, P, S
13.45 (3) B, K
14.40 (1) Ołt., Ołt.2,
14.45 (2) M, S, P
14.45 (3) B, K
15.40 (1) Ołt., Ołt.2, S, P, B, K, M
Legenda:
P – Piotrkówek Mały
S – Strzykuły , Wieruchów
M – ( Piotrkówek Duży – rondo, Macierzysz (przedszkole, sklep) Szeligi, Mory – ul. Poznańska
B-Bronisze , Jawczyce
K- Konotopa
Ołt.– Ołtarzew ; Pogroszew, Umiastów, Kręczki, Kaputy