W sobotę 2-go marca br. w naszej szkole odbyły się eliminacje szkolne do Konkursu Recytatorskiego ,,Warszawska Syrenka”. Udział w nich wzięło 41 uczniów i byli to uczniowie w dwóch grupach wiekowych: klasy przedszkolne oraz klasy I-III.

Uczestnicy zaprezentowali swój kunszt recytatorski, a także umiejętności, nad którymi pilnie pracowali w ostatnim czasie. Wybór najlepszej szóstki był niełatwy, ponieważ wszyscy pokazali wysoki poziom recytacji. Zmagania z trudną sztuką recytacji oceniało jury w składzie: Agnieszka Smoleńska-Szymczak, Ewa Skrzypczak, Sylwia Karaszkiewicz, Mirosława Dorodzińska.

 

Wyłonieni zostali następujący zwycięzcy:

  • Wiktor Aptacy z grupy 0/4,
  • Anna Łazuka z klasy 1c,
  • Anna Kochańska z klasy 1d,
  • Tadeusz Góral z klasy 1d,
  • Hanna Rudnik z klasy 1f,
  • Konrad Malec-Nagadowski z klasy 3c.

 

Wszystkim uczestnikom konkursu bardzo dziękujemy za udział, a zwycięzcom składamy gratulacje, życzymy dalszych sukcesów i zapraszamy za rok.

M. Dorodzińska