7 lutego 2020 r., z okazji święta Szkoły,  odbędzie się turniej „ Szukamy klucza do zwycięstwa”.

Tego dnia odbędą się dwie pierwsze lekcje zgodnie ze stałym planem.

Podczas 3, 4  godziny lekcyjnej,  uczniowie pod opieką wychowawców  będą uczestniczyć w turnieju.  Wszyscy będą mieli okazję  wykazać się wiedzą o życiu i karierze naszego patrona, pochwalić się biegłością w historii naszego miasta, znajomością języków obcych, zdolnościami sportowymi i plastycznymi. Poszukają odpowiedzi na pytania z zakresu przyrody, geografii
i matematyki, a co najważniejsze potrenują umiejętność  pracy
w zespole.

Turniej zakończy się wręczeniem nagród w dużej sali gimnastycznej na 5 godzinie lekcyjnej.

Po rozdaniu nagród , uczniowie będą realizować dalsze zajęcia zgodnie ze stałym  planem lekcji.

Życzymy wspaniałej zabawy w duchu przyjaznej rywalizacji.