Dnia 1 lutego 2020 r. w naszej szkole odbyły się szkolne eliminacje do 43 Konkursu Recytatorskiego ,,Warszawska Syrenka”. Wzięło w nich udział 46 uczniów. Byli to uczniowie w dwóch grupach wiekowych: oddziały  przedszkolne oraz klasy I-III.

Uczestnicy zaprezentowali swój kunszt recytatorski, a także umiejętności, nad którymi pilnie pracowali w ostatnim czasie. Wybór najlepszej czwórki był niełatwy, ponieważ wszyscy prezentowali wysoki poziom.

Zmagania z trudną sztuką recytacji oceniało jury w składzie:na poziomie klas „0” p. Anna Basiak, p. Monika Gajdamowicz i p. Agnieszka Krzymowska; na poziomie klas I p. Agnieszka Smoleńska-Szymczak, p. Sylwia Karaszkiewicz i p. Justyna Kawecka-Pruszyńska; na poziomie klas II-III p. Agnieszka Andrzejewska, p. Ewa Skrzypczak, p. Agnieszka Smoleńska-Szymczak  i p. Justyna Kawecka – Pruszyńska.

Wyłonieni zostali następujący zwycięzcy:

  • Anna Łazuka z klasy   2c
  • Tadeusz Góral z klasy 2d
  • Wojciech Skrzypczak z klasy 1d
  • Pola Wygowska  z klasy  1d

Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy za udział w konkursie, a zwycięzcom składamy gratulacje, życzymy dalszych sukcesów i zapraszamy za rok.

Organizatorzy