Znamy wyniki XV edycji Konkursu „Świetlik”. Uczniowie naszej szkoły napisali test 8 marca 2022 r. Z dumą informujemy o kolejnych bardzo dobrych wynikach. Spośród 119 uczestników konkursu 3 uczniów zdobyło nagrodę główną, 4 uczniów nagrodę, a 26 uczniów wyróżnienie.

Głównym założeniem „Świetlika” jest rozpowszechnianie nauk przyrodniczych jako ciekawego, fascynującego źródła wiedzy o świecie, dostępnego dla każdego. Konkurs skierowany jest do dzieci z najmłodszych klas, ponieważ to w tym czasie procesu kształcenia rozwijają się najważniejsze predyspozycje, zainteresowania i talenty.

Nagroda główna

Kl. IId – Natalia Piestrzyńska, Dominik Wieczorek

Kl. IIe – Benedykt Kaczmarek

Nagroda

Kl. Id – Pola Piecek

Kl. IIg – Konrad Winiarski

Kl. IIIa – Zuzanna Paprocka

Kl. IVd – Aleksandra Jedlińska

Wyróżnienie

Kl. Ic – Filip Boszczak

Kl. Id – Zuzanna Singh

Kl. If – Bartosz Miszkurka

Kl. IIa – Antonina Targaszewska, Zuzanna Ziółkowska

Kl. IIc –Jakub Niesiobędzki, Nikola Rosa

Kl. IId – Gabriela Dzieniszewska, Paweł Gontarek-Żak, Michał Gryciuk, Karolina Janowska,        Karol Michalak, Kinga Pietkiewicz, Ignacy Piętka, Igor Ślifirczyk, Wiktoria Walczuk

Kl. IIg – Marianna Łajca

Kl. IIIa – Oliwia Kot, Miłosz Surmacz

Kl. IIIc – Laura Jurek

Kl. IIIf – Laura Aymerich-Wieczorek, Adam Iwaniuk, Adam Jóźwik, Katarzyna Krogulska, Maja Pluta

Kl. VIc – Beata Wieczorek

Rozdanie dyplomów i nagród odbędzie się podczas uroczystego zakończenia roku szkolnego. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Koordynatorzy konkursu

Marlena Mularzuk