Miło nam poinformować, że po podsumowaniu punktacji, dotyczącej rywalizacji sportowej w roku szkolnym 2018/2019 nasza Szkoła okazała się najlepsza w gminie Ożarów Mazowiecki i druga w powiecie warszawskim zachodnim. Nasi uczniowie godnie reprezentowali szkołę , osiągając liczne sukcesy. Oto najważniejsze z nich:

 

I miejsce w Powiatowym Finale 4-Boju Lekkoatletycznego

Skład drużyny: Natalia Dobrzyńska, Anna Gajda, Wiktoria Kiliańska, Alksandra Kozek, Alicja Pruska, Ludmiła Sandul, Natalia Tulik, Diana Yavor

 

II miejsce w Międzypowiatowym Finale 4-boju Lekkoatletycznego

Skład drużyny: Diana Yavor, Natalia Tulik, Anna Gajda, Ludmiła Sandul, Justyna Markowska, Sandra Putkowska, Weronika Łuczak, Alicja Pruska, Wiktoria Kiliańska, Natalia Dobrzyńska

 

Finały Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w indywidualnych Biegach Przełajowych:

Antoni Koronkiewicz VI miejsce

Rafał Kurzawski VIII miejsce

Diana Yavor XIX miejsce

 

Mistrzostwa Polski w Indywidualnych Biegach przełajowych

Antoni Koronkiewicz XV miejsce

 

Mistrzostwa Międzypowiatu w Indywidualnych Biegach Przełajowych:

Antek Koronkiewicz II miejsce

Rafał Kurzawski IV miejsce

Norbert Oszczak V miejsce

Iwo Dolota II miejsce

Diana Yavor VI miejsce

Aleksandra Parzniewska XImiejsce

Zuzanna Michalak IX miejsce

 

Mistrzostwa Międzypowiatu w Lekkoatletyce Indywidualnej:

Kamil Waszka II miejsce w skoku wzwyż

Mateusz Michalski III miejsce w skoku wzwyż

Martyna Mikulska II miejsce skok wzwyż

Maks Kurowski IV miejsce w pchnięciu kulą

Karolina Leśniewska IV miejsce w pchnięciu kulą

Robert Chojnicki IV miejsce w skoku w dal

 

Finał Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Lekkoatletyce Indywidualnej:

Waszka Kamil IV miejsce

Michalski Mateusz

Mikulska Martyna

Leśniewska Karolina

Kurowski Maksymilian

Kaleta Norbert

 

III miejsce w Powiatowym Finale 4-Boju L.A.

Skład drużyny: Maciej Fijałkowski, Aleksander Chmielewski, Krzysztof Zawadzki, Jakub Gębski, Sebastian Smak, Tomasz Kurzawski, Kamil Potrzebowski, Maksymilian Grycz, Miłosz Michalski

 

I miejsce w Powiatowym Finale Mini Piłki Ręcznej

Skład drużyny: Milena Jaworska, Aleksandra Parzniewska, Aleksandra Sado, Zuzanna Michalak, Karolina Adamczyk, Zuzanna Zimoch, Marcelina Dzbańska, Anna Gajda, Małgorzata Sobieska, Natalia Tulik, Gabriela Parzniewska, Daria Leśniewska, Justyna Markowska, Aleksandra Kozek, Monika Kreszczuk, Paulina Krawczyk

 

III miejsce w Powiatowym Finale Koszykówki

Skład drużyny: Kamil Kowalczyk, Krzysztof Gawroński, Łukasz Kamiński-Dudek, Jakub Misztal, Jakub Chmurzyński, Jakub Bartnik, Damian Mielcarz, Jakub Sobczak, Jakub Winiarski, Dawid Barchwic, Norbert Kaleta

 

II miejsce w Powiatowym Finale w Mini Koszykówkę:

Skład drużyny: Paul Truszczyński, Tomasz Kurzawski, Maciej Fijałkowski, Grzegorz Kaczmarek, Dawid Łada, Tomasz Szymankiewicz, Bartosz Grzyb, Kacper Korzeniowski, Franciszek Szewczyk, Paweł Kasperski, Borys Kilian

 

III miejsce w Powiatowym Finale Mini Piłki Nożnej

Skład drużyny: Tomasz Kurzawski, Maciej Fijałkowski, Aleksander Chmielewski, Karol Goszczyński, Jakub Gębski, Sebastian Smak, Krzysztof Zawadzki, Gabriel Skowroński, Igor Lipka, Dominik Barchwic, Krystian Milewski

 

III miejsce w Powiatowym Finale Piłki Nożnej Halowej

Skład drużyny: Katarzyna Kozłowska, Zuzanna Łabęcka, Karolina Leśniewska, Wiktoria Sadłowska, Oliwia Pływaczewska, Justyna Madurska, Sylwia Wieczorek, Aleksandra Pankowska, Maja Królikowska, Paula Wyciszkieiwcz, Martyna Mikulska, Julia Kamińska, Patrycja Mierzejewska, Anna Kiiańska, Justyna Kurek, Ewa Tatarczewska

 

III miejsce w Powiatowym Finale Biegów Przełajowych

Skład drużyny: Natalia Dobrzyńska, Alicja Pruska, Gabriela Parzyniewska, Justyna Markowska, Aleksandra Berkowska, Kinga Biała, Aleksandra Kozek, Anna Gajda, Natalia Tulik, Martyna Kubera, Zuzanna Narojczyk, Diana Yavor, Wiktoria Kiliańska, Ludmiła Sandul

 

III miejsce w Powiatowym Finale Sztafetowych Biegów Przełajowych

Skład drużyny: Kamil Kowalczyk, Jakub Chmurzyński, Rafał Kurzawski, Antoni Koronkiewicz, Damian Mielcarz, Mateusz Michalski, Jan Ostrowski, Gabriel Cieżkowsk, Norbert Oszczak, Paweł Wdowiak, Kacper Kostrząb

 

III miejsce w Finale Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Pływaniu (w kategorii dzieci)

Skład drużyny: Jakub Dębski, Iwo Dolota, Łukasz Kukier, Filip Piwko, Igor Popow, Bartosz Rutkowski, Maciej Woźniak, Konrad Zaborowski

 

II miejsce w Finale Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Pływaniu (w kategorii dzieci)

Skład drużyny: Karolina Adamczyk, Anna Gajda, Milena Jaworska, Emilia Kobla, Zuzanna Michalak, Urszula Powałka, Weronika Tulik, Maja Wygowska

 

I miejsce w Międzypowitowym Finale w Pływaniu (w kategorii dzieci)

Skład drużyny: Iwo Dolota, Bartosz Rutkowski, Filip Piwko, Petniakowski, Maciej Woźnik, Konrad Zaborowski, Michał Pawlak, Łukasz Kukier, Igor Popow, Jakub Dębski, Tymon Starzyński

 

I miejsce w Międzypowiatowym Finale w Pływaniu (w kategorii dzieci)

Skład drużyny: Weronika Tulik, Irena Iwaniuk, Emilia Kobla, Urszula Powałka, Iga Grycian, Maja Wygowska, Milena Jaworska, Zuzanna Michalak, Marcelina Dzbańska, Anna Gajda, Małgorzata Sobieska, Karolina Adamczyk

 

I miejsce w Powiatowym Finale w Pływaniu (w kategorii dzieci)

Skład drużyny: Emila Kobla, Weronika Tulik, Irena Iwaniuk, Urszula Powałka, Maja Wygowska, Iga Gryciuk, Milena Jaworska, Marcelina Dzbańska, Zuzanna Michalak, Anna Gajda, Małgorzata Sobieska, Karolina Adamczyk

 

V miejsce w Finale Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Pływaniu

Skład drużyny: Chmielewska Zofia, Hodur Paulina, Kober Imisława, Miedzińska Joanna, Paćka Maja, Włodarska Julia

 

II miejsce w Finałach Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Pływaniu

Skład drużyny: Koronkiewicz Antoni, Mielcarz Damian, Oszczak Norbert, Piskor Mateusz, Stankiewicz Mikołaj, Ślaski Filip

 

I miejsce w Międzypowiatowym Finale Pływania

Skład drużyny: Joanna Miedzińska, Julia Włodaska, Imisława Kober, Zofia Chmielewska, Julia Wyrzykowska, Paulina Hodur, Maja Paćko

 

I miejsce w Międzypowiatowym Finale Pływania Chłopców

Skład drużyny: Mikołaj Stankiewicz, Marcin Okuniewicz, Norbert Oszczak, Anton Koronkiewicz, Filip Ślaski, Mateusz Piskor, Damian Mielcarz

 

II miejsce w Powiatowym Finale Piłki Nożnej Halowej

Skład drużyny: Natalia Tulik, Monika Kreszczuk, Ludmiła Sandul, Karolina Adamczyk, Klaudia Sitarz, Marta Szczepańska, Renata Ratajczyk, Julia Wiśniewska, Marcelina Dzbańska, Małgorzata Sobiecka, Antonina Ziętała, Paulina Krawczyk

 

I miejsce w Powiatowym Finale Mini Piłki Nożnej Halowej

Skład drużyny: Tomasz Kurzawski, Maciej Fijałkowski, Aleksander Chmielewski, Karol Goszczyński, Jakub Gębski, Sebastian Smak, Krzysztof Zawadzki, Gabriel Skowroński, Igor Lipka, Dominik Barchwic, Krystian Milewski

 

I miejsce w Powiecie w 2-Boju Nowoczesnym

Skład drużyny: Anna Gajda, Zuzanna Michalak, Marelina Dzbańska, Aleksandra Zając, Jakub Gębski, Igor Popow, Konrad Zaborowski, Iwo Dolota

 

I miejsce w Powiecie w 2-Boju Nowoczesnym

Skład drużyny: Paulina Hodur, Maja Paćko , Julia Wyrzykowska, Julia Zając, Antoni Koronkiewicz, Filip Ślaski, Norbert Oszczak, Igor Gruszczyński

 

I miejsce w Powiecie Warszawskim Zachodnim w Dwa Ognie Usportowione

Skład drużyny: Maciej Woźniak, Jakub Łabęcki, Rafał Krysiak, Jan Pietrzak, Hubert Wdowiak, Dawid Łada, Paul Truszczyński, Gustaw Bury, Filip Broniarek, Wojciech Szymański

 

III miejsce w Powiecie Warszawskim Zachodnim w Dwa Ognie Usportowione

Skład drużyny: Gabriela Dzikowska, Zuzanna Machniak, Sandra Szymonik, Emilia Kibla, Iga Gryciuk, Lena Kania, Zuzanna Narojczyk, Alicja Żuchowska, Aleksandra Wojdat, Pola Janowska

 

 

przewodnicząca zespołu nauczycieli wychowania fizycznego

Agnieszka Kalinowska

« 1 z 4 »