20 listopada 2017 r. odbyły się Mistrzostwa Powiatu Warszawa Zachód w dwa ognie usportowione dziewcząt z rocznika 2007. Na zawody zgłosiło się 11 drużyn.
Mecze rozgrywano w 3 grupach systemem „każdy z każdym”. Nasze dziewczęta wygrały  wszystkie mecze w swojej grupie i awansowały do półfinału. Po zaciętej walce w półfinale uległy zawodniczkom ze Szkoły Podstawowej w Bieniewicach, a następnie zwyciężyły ze Szkołą Podstawową z Płochocina. Ostatecznie zajęły 3 miejsce zdobywając brązowy medal w tych mistrzostwach. Szkołę reprezentowały następujące uczennice: Natalka Dobrzyńska , Alicja Pruska , Antosia Zientała, Wiktoria Kiljańska, Julianna Szpanowska, Agata Glińska, Diana Yavor, Gabrysia Dzikowska.

2E0C6444-9A31-44F9-9204-7BC417AEC7D2