24 maja, dzieci ze świetlicy kl. III w budynku ”dużej szkoły” wzięły udział w MIĘDZYŚWIETLICOWYM KONKURSIE CZYTELNICZYM ” Poznajemy polskie legendy”, organizowanym przez świetlicę w Szkole Podstawowej w Duchnicach. Naszą świetlicę reprezentowały : Dominika Kuczewska , Aleksandra Zając i Emilia Kobla, wszystkie z klasy III F. Dziewczynki rywalizowały z uczniami ze Szkoły Podstawowej w Święcicach oraz Szkoły Podstawowej w Duchnicach w czterech konkurencjach: wykonanie pracy plastycznej, zgodnej z tematyką konkursu, prawidłowym wypełnieniu testu, odgadnięciu tytułu legendy po usłyszanym fragmencie, podanie tytułu legendy po wylosowaniu przedmiotu ją charakteryzującego. Nasze dziewczynki wszystkie zadania rozwiązały bezbłędnie, a nawet dostały dodatkowe punkty za spostrzegawczość. praca plastyczna również uzyskała najwyższe noty. Dziewczynki zajęły I miejsce

 

DSC_0116DSC_0095DSC_0089