Szanowni Rodzice  !

Nauczyciele i Wychowawcy naszej Szkoły !

Nasza Szkoła zgłosiła świetlicę szkolną do udziału w ogólnopolskim konkursie ,,Się gra się ma Bezpieczny Playroom”.

Ma on na celu promowanie zalet płynących z zabawy grami planszowymi. Konkurs podnosi świadomość  dzieci , iż gry planszowe pozwalają w sposób wartościowy zagospodarować wolny czas. Dzięki Państwa głosom świetlica ma szanse wygrać jedną z atrakcyjnych nagród :

– remont szkolnej świetlicy

– wyposażenie świetlicy w naklejki i zestawy gier

Konkurs trwa tylko do 28 listopada. Zostało więc nam niewiele czasu. Liczy się każdy oddany głos.

Co należy zrobić?

Sposób 1 – Głosy standardowe

Codziennie wejść na stronę konkursu, wybierając link:

https:/ www.siegrasiema.com/#głosuj  i zagłosować na naszą świetlicę

Z jednego urządzenia można zagłosować tylko raz dziennie

Sposób 2 – Głosy z paragonem

Zakupić w salonach Empik oraz na empik.com dowolną grę planszową firmy Hasbro i przesłać dane z paragonu również głosując na naszą świetlicę. Wówczas 1 paragon= 1 głos, a to 50 punktów. Przy zakupie większej ilości gier, warto mieć je na różnych paragonach.

Zbliża się przedświąteczny okres, więc może to będzie świetny pomysł na gwiazdkowy prezent dla całej rodziny.

Pokażmy dzieciom, że możemy coś zrobić razem. Głosowanie zajmie Państwu tylko 1 minutę, a dzieci będą mogły spędzić kilka godzin w nowoczesnej świetlicy. Mamy nadzieję, że nie zawiodą Państwo dzieci i zaczną głosowanie już na dzisiejszym zebraniu. A kogo nie przekonała nasza prośba, to może przekona wierszyk jaki ułożyły dzieci wspólnie z wychowawcami.

Czy przyszło wam do głowy,

że świat może nie być kolorowy?

Ani żółty, ani biały,

tylko szary, szary, szary.

Gdy w świetlicy siedzę smutny,

patrzę sobie w puste półki.

Ani lali, ani misia, klocków, puzzli, gier, zabawek.

Kto by chciał tu spędzić czas?

Zapewniam, żadne z was.

Więc pomóżcie, proszę mi,

podarujcie piękne dni.

Kiedy znowu wejdę tam

chcę zobaczyć zabaw kram.

Może da to dobra wróżka,

może Twój kciuk w górę,

gdy głosować zechcesz chórem.

Tak więc wszyscy głosujemy razem,

na świetlicę naszych marzeń

Daj więc głos na naszą świetlicę, tu wiele dzieci wdzięcznych będzie, gdy do szafki z grami

kilka nowych przybędzie.