Serdecznie dziękujemy wszystkim Pierwszoklasistom za udział w konkursie – plastyczno-językowym na wykonanie kartki wielkanocnej w języku angielskim. Swoje podziękowania kierujemy również do Rodziców za zaangażowanie i pomoc w przesłaniu przygotowanych prac. Dzięki temu, w tym trudnym czasie edukacji zdalnej, mogliśmy zrealizować i przeprowadzić konkurs. Przy ocenie nauczyciele przede wszystkim wzięli pod uwagę: staranność wykonania, pomysłowość i oryginalność prac. Wyróżniliśmy następujących uczniów:

Klasa 1a: Wiktoria K. , Zuzanna N., Kacper Ż.;

Klasa 1b: Filip Ch., Zuzanna Ś. , Alicja K., Julian W.;

Klasa 1c: Weronika Sz.;

Klasa 1d: Paweł G., Kinga P.;

Klasa 1e: Aleksander Ć.;

KLASA 1f: Aleksandra A., Hanna B., Maria D., Zuzanna M.;

Klasa 1g: Maksymilian R.; Olga W.; Anna Z.;

Serdecznie gratulujemy! I życzymy wszystkim wesołych Świąt Wielkanocnych – Happy Easter!

 

Nauczyciele języka angielskiego

Anna Habot

Ewelina Skurzyńska