Drodzy Rodzice,

W imieniu Nauczycieli, Pracowników, Rodziców i Uczniów Szkoły Podstawowej nr 1 jeszcze raz zapraszamy na IV Rodzinny Kiermasz Świąteczny. Odbędzie się on 13 grudnia, czyli w najbliższą niedzielę w godzinach 11:30-16:00 w hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 1, ul. Szkolna 2. W programie m.in. loteria fantowa, w której każdy może coś wygrać, aukcja bombek i ofiarowanych przedmiotów, występy, stoiska z ozdobami świątecznymi, smaczne dania gorące, kawa, herbata i słodkości.

Jeśli posiadają Państwo firmowe gadżety (kubki, pendrive, długopisy, smycze, czapeczki itp.itd.), które moglibyśmy wykorzystać jako fanty w naszej loterii bardzo prosimy o ich dostarczenie do piątku do:
– Piotr Stanula: piotrusstanula@gmail.com tel. 602-779-219 lub
– Jacek Rosłon: jacek.roslon@wp.pl tel. 722-050-518

Chętne osoby prosimy o upieczenie ciast, ciasteczek, pierniczków lub podzielenie się domowymi przetworami, które można za symboliczną drobną opłatą sprzedać na kiermaszu. Dochód oczywiście zasili fundusz RR. Ww. produkty prosimy dostarczyć w sobotę po 17-tej na halę sportową, gdzie będą trwały przygotowania do Kiermaszu lub na pół godziny przed rozpoczęciem kiermaszu w niedzielę. Jeśli są jeszcze jakieś osoby lub firmy chcące zaprezentować swoje usługi lub produkty na stoisku na Kiermaszu w zamian za wsparcie nas darowizną na cele Szkoły prosimy o informację, byśmy mogli przygotować odpowiednią ilość miejsca.

W związku z przygotowaniami do Kiermaszu POTRZEBUJEMY POMOCY chętnych rodziców przy ustawianiu stołów, pakowaniu pierniczków, ciasteczek, dekoracji sali przed Kiermaszem, przydadzą się każde ręce do pomocy. Zapraszamy w sobotę na halę sportową na godzinę 17. Pomoc potrzebna będzie również w niedzielę po godz. 16-tej by posprzątać salę po Kiermaszu. Bardzo prosimy o zgłaszanie się chętnych osób (najlepiej po jednej osobie z klasy na sobotę i na niedzielę!!!), możecie przyjść całymi rodzinami z dziećmi.

Kontakt do Rady Rodziców: rr.sp1.ozarow.maz@gmail.com

Pozdrawiamy i zapraszamy do pomocy i uczestnictwa w Kiermaszu.
Rada Rodziców SP1