W upalny piątek 7 czerwca uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 w Ożarowie Mazowieckim dzielnie reprezentowali naszą placówkę podczas kolejnej edycji Błońskiego festiwalu poloneza i innych polskich tańców narodowych. Okazję do zaprezentowania się na początku miały najmłodsze dzieci z przedszkoli, natomiast festiwal zakończyły występy uczniów szkół średnich. W tym roku naszą szkołę reprezentowali chętni uczniowie z klasy 2a, 2c, 2d oraz 2e. Mimo niesprzyjającej aury i żaru lejącego się z nieba dzieci zaprezentowały wyćwiczony układ bezbłędnie, czym zyskały sympatię widzów otrzymując od nich gromkie brawa. Po zakończeniu prezentacji wszystkich uczestników nasi wychowankowie otrzymali drobne upominki i uśmiechnięci wrócili do szkoły. To nie pierwsza i patrząc na chęci i zaangażowanie uczniów nie ostatnia edycja festiwalu, w której braliśmy udział.

« 1 z 3 »