Drodzy Rodzice,

Pierwsze zebrania w szkole to sprawy porządkowe, organizacyjne, a także ustalenia dotyczące składek.

Wpłaty za teatrzyki : 40 złotych (zerówki),  koncerty 35 złotych (klasy 1-3) i 10 złotych (klasy 4-7), ubezpieczenie (50 złotych) i wpłaty na rzecz Rady Rodziców (kwota według uznania) można dokonać już na pierwszym zebraniu u skarbnika klasowego, co jest najbardziej preferowaną formą ze względu na wygodę rozliczeń, lub bezpośrednio na konto Rady Rodziców:
Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 1 w Ożarowie Mazowieckim

Pekao S. A. I Odział Błonie
numer konta: 34 1240 2164 1111 0000 3564 8992

Przy wpłatach na konto proszę koniecznie dopisywać:

IMIĘ i NAZWISKO (dziecka),  KLASA , UBEZPIECZENIE…. (lub inny rodzaj dokonywanej opłata)
Skarbnik klasowy proszony jest o wpłacenie zebranej gotówki NA KONTO RADY RODZICÓW i przekazanie listy z wyszczególnionymi wpłatami w sekretariacie MAŁEJ SZKOŁY.

UWAGA! SEKRETARIATY NIE PRZYJMUJĄ ŻADNYCH WPŁAT GOTÓWKOWYCH

Pozdrawiamy serdecznie