W dniu 18 września 2021 roku odbył się coroczny Bieg imienia Janusza Kusocińskiego o Puchar Przechodni Dyrektora Szkoły. W zawodach udział wzięli uczniowie klas 4, 5 i 6 z naszej szkoły. Zwyciężyła klasa 5E,  którą reprezentowali Aleksander Krasnodębski oraz Dorian Mierzał. Najlepszy czas w poszczególnych kategoriach wiekowych uzyskali:

klasa 4 dziewczęta – Lena Matusik,

klasa 4 chłopcy – Mateusz Adamczyk,

klasa 5 dziewczęta – Ewa Sado,

klasa 5 chłopcy – Aleksander Krasnodębski,

klasa 6 dziewczęta – Anna Nowińska,

klasa 6 chłopcy – Jakub Robert.

Przedstawiciele klas 7 i 8 jako wolontariusze pomagali w organizacji biegu. Po zakończonej rywalizacji sportowej pojechaliśmy do Palmir gdzie zapaliliśmy znicze na grobie patrona naszej szkoły.

54B66AEA-4162-42D3-8DB3-358D4ABC5C45

Skip to content