Szanowni Państwo,
Zwracamy się z prośbą do Państwa o uzupełnienie ankiety. Ma ona na celu inwentaryzację źródeł ciepła w naszej Gminie. Jest to pierwszy krok, który pozwoli poprawić jakość powietrza, a w efekcie stan zdrowia mieszkańców naszej Gminy.

Badanie ankietowe pozwoli w obecnej sytuacji epidemicznej zapewnić bezpieczeństwo naszych dzieci i mieszkańców. W przypadku nieprzekazania wypełnionej ankiety, ankieterzy zmuszeni będą odwiedzać poszczególne mieszkania i domy.

Ankieta jest zbierana przez firmę Eko-Precyzja na zlecenie Urzędu Miejskiego w Ożarowie Mazowieckim.

Z poważaniem
Paweł Kanclerz
Burmistrz Ożarowa Mazowieckiego

Po otworzeniu linku można ankietę wypełnić on-line i odesłać automatycznie. Link do ankiety on-line

https://ankieta.deltapartner.org.pl/ewidencja_zrodel_ogrzewania_1