20 czerwca 2026 r. w naszej szkole rozegrano III Turniej Bilardowy, który przyciągnął utalentowanych uczniów. Każdy mecz był pełen napięcia, a zawodnicy wykazali się ogromną koncentracją i wolą walki.
Po emocjonujących pojedynkach ogłoszono klasyfikację końcową i wręczono nagrody. Wydarzenie okazało się świetną okazją do integracji, zdrowej rywalizacji i wspólnej zabawy. Uczestnicy zgodnie podkreślali, że turniej dostarczył im mnóstwo pozytywnych przeżyć.
